Marian22

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Marian22

 • Ranga
  Początkujący
 1. Panowie, zaczyna się sezon piłkarski i w ogóle sportowy, więc czas rozruszać nieco tę machinę. Przyjemne z (czasem) pożytecznym - grać czas zacząć!
 2. Za 6 mb dałbym się pociąć ;P Ja jadę na starej Neostradzie 1mb, ale mam nadzieję, że niedługo zwiększę szybkość...
 3. Marian22

  Polityka

  Co jak co, krytykuję prezydenta praktycznie od początku, ale jego stanowisko wobec Rosji mi się podoba. Pokazał, że ma jaja i choć to było nieco za bardzo do przodu, to dzięki temu Polska będzie postrzegana jako kraj bardzo zdecydowany i odważny, w porównaniu z cichym zachodem. Choć z drugiej strony to najgłośniejsze krowy najmniej mleka dają...
 4. Kto się bawi w takie rzeczy? To na kilometr śmierdzi szwindlem :D
 5. Do dzis dostaje maile z jednej z tego typu akcji... Nie zarobiłem na tym ani grosza, bo niby jak? ;) Bardzo ciężko pozyskać klientów, a zyski i tak są marginalne... Nie polecam.
 6. Wiele osób tak zaczynało, w tym i ja. bardzo dobry sposób zarobku dla początkujących, można wyciągać nawet kilka stów miesięcznie przy niedużym nakładzie pracy... Zawsze coś.
 7. Najlepszą reklamą jest po prostu dobra pizza. Jeśli będzie smakować pierwszym gościom, Ci nie zapomną przekazać tego innym i tak łańcuszek się rozejdzie. Ale jedna rada o amatora pizzy - zadbaj o dobre sosy (pomidorowy, czosnkowy itd.), bo to bardzo ważne...
 8. A nie wystarczy zgoda właściciela mieszkania? Wydaje mi się, że nie trzeba być zameldowany w miejscu, gdzie chce się prowadzić działalność, a można np. jako właściciela lokalu podać po prostu babcię... Ale mogę się mylić.
 9. Freelancing... Można to nazwać biznesem? Chyba tak, w końcu jakieś przychody przynosi... ;)
 10. A i od Ziuta można zapewne brać haracz... Gadacie, biadolicie, aż strach założyc własną działalność, bo w każdej chwili mogą wejść do sklpu życzliwi panowie w dresach... Ja dziękuję.
 11. Kredyt to wbrew pozorom dobra sprawa, ale dla tych, którzy mają pewny biznes i wiedzą, że kasa im się zwróci. A jak wiadomo nie ma czegoś takiego jak 'pewny biznes', więc ryzyko zadłużenia się jest bardzo duże. Ale dla chcącego nic innego, do odważnych świat należy...
 12. Sam o tym myślałem, ale dyskwalifikuje mnie McDonald's w moim mieście i kilka innych mniejszych pierdółkowatych knajpek. Ale jeśli nie ma nic w mieście to próbuj, na żarciu można tylko zarobić ;)
 13. Ok, ok, ok. Przekonaliście mnie, że nie warto się za to zabierać. Szkoda, ale jednak chyba nie ma szans walki z takim gigantem, więc poszukam sobie czegoś innego. Juz mam w zasadzie coś na oku, Ale o tym cichosza narazie ;)
 14. Porozmawiajmy tu o tym co niektórych dziś bardzo niepokoi a innych cieszy. Kurs dolara to najbardziej niespodziewana sytuacja w historii światowych walut chyba, spada na łeb na szyje. Tak samo Euro i Funt szerling. Co o tym wszystkim sądzicie?
 15. Czy wie ktoś co trzeba by założyć taki serwis? jakieś uprawnienia itd.? Jaki kapitał na start. Poproszę o pomoc zorientowanych.