Jonagold

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Jonagold

• Ranga
    Początkujący
  1. JA postawiłabym na jasne kolory, ładne, białe meble i jakieś fajne dodatki , tak zeby było bardziej domowo i mniej lekarsko ;) Żadnego miętowego, szpitalnego koloru! Jeżeli gabinet będą odwiedzać dzieciaczki, to pomyślałabym też o jakimś miejscu dla nich z wykorzystaniem kolorowych mebelków, np. takich.
  2. A może niestandardowo - zamiast gadżetu spróbować wymyśleć jakąś rozrywkę? Może jakiś paintball, strzelnica? Escape Room na pewno zmieści się w budżecie.
  3. eee w przypadku stresu tylko specjalista? :D
  4. Mi się marzy wnętrze w takim stylu jak tutaj, w szczególności podoba mi się takie łóżko. To chyba artdeco? Ale boję się, że przesadzę i zrobię sobie w domu muzeum, dlatego chyba chciałabym zatrudnić profesjonalistę, który pomoże mi w osiągnięciu równowagi pomiędzy starym i nowym :) No i może będzie za mnie biegał po targach staroci :p
  5. A czy ktoś z Was ma może doświadczenie z brzoskwinią? Czy jest możliwe mieć owoce w naszym klimacie? A winorośl? JEst sens?
  6. Ja myślę, że nie ma jednego cudownego sposobu na cellulit. Lepiej zaatakować z kilku frontów ;) Tutaj fajny artykuł właśnie na ten temat :)
  7. JA bym najbardziej chyba zwróciła uwagę, żeby kupić dobre krzesła - na to można wydać więcej kasy. Siedzimy przy biurku godzinami, a potem się dziwymy że nas plecy bolą. Pocczytajcie sobie o ergonomii w biurze jeszcze przed rozpoczęciem planowania. Inne meble - ja lubię kiedy w biurze stawia się na prostotę i wygodę. Białe proste meble, mogą być z ikei...
  8. Tablet jest już raczej melodią przeszłości. JEżeli chcemy koniecznie dać drogi prezent lepszy będzie dobry smartfon (ma wsyztskie funkcjonalności tabletu) albo laptop (moze być z funkkcją dotyku)
  9. Jeżeli firma jest mała i nie zatrudnia wielu pracowników - bez wątpienia biuro rachunkowe jest najlepszym rozwiązaniem. Nie bawiłabym się też w prowadzeniu księgowości samemu - zbyt duże ryzyko, a czas który musimy poświęcić na ogarnięcie tematu i śledzenie przepisów na bieżąco lepiej przeznaczyć na zarabianie pieniędzy ;) Tymbardziej, że biuro rachunkowe nie jest aż tak ogromnym kosztem: przykładowy cennik.
  10. Ja bym powiedziała, że warto, a najlepiej założyć go na domenie jaką juz posiadamy. Np firmayz.pl/blog
  11. Jeżeli komuś zależy na prestiżowym adresie - warto.
  12. Ja jednak wole stacjonarną aptekę. I nigdy nie stałam w tych mitycznych kolejkach :D
  13. TEż myślę nad sklepem, tylko zastanawiam się czy jeszcze da się znaleźć jakąś niszę...
  14. Czasami warto się za sprawę wziąć samemu, albo umówić na spotkanie z kimś, kto dofinansowanie dostał. Dlaczego? Bo firmy, które zajmują się pisaniem wniosków i biznesplanów często jadą na szablonach a komisja oceniająca może to wychwycić.