Szrajbka

Użytkownik
  • Zawartość

454
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Szrajbka

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

22366 wyświetleń profilu
  1. CO istotne - wybierzcie porządny hosting. Firehost działa jak powinno, robi różnicę, jest niezawodny. Bazujemy na tym od dosyć dawna. Nic złego się nie dzieje, całość działa solidnie. Ale wiadomo - kwestia testów 😉
  2. Firehost działa znakomicie - nie mamy z nimi żadnych problemów. Kawał solidnej, szybko działającej usługi. Test za darmo, darmowy wybór panelu zarządzenia, więc jaki problem to porównać i przeanalizować? Wszystko da się ze sobą zgrać.
  3. Nie musi to być dedyk. Wystarczy VPS. Zresztą - masz możlwiosć jego testtowania za darmo przez Firehost. Sprawdź. Ale często na początek wystarczy serwer współdzielony.
  4. Nie musisz mieć dedyka. Wystarczy VPS na Firehost. Test jest za darmo. Usługa działa spoko. Po co kombinować?
  5. Spokojnie. W Firehost dedyka testujesz całkowicie za darmo. Nie powinniście mieć żadnych problemów.
  6. Już o to pytałeś. Tak, o ten. Czy ma sens? Jak chcesz, to szukaj, ale moim zdaniem nie ma żadnych powodów ku temu, żeby tak kombinować. Też nie bardzo widzę, co miałbyś testować, ale to już nie moja sprawa.
  7. Dokładnie o tym była mowa. Czy szukać czegoś innego? Moim zdaniem nie ma to większego sensu, ale oczywiście dla świętego spokoju możesz sobie szukać. Raczej nie znajdziesz niczego z lepszymi parametrami i ceną. Zresztą - przy tych nadajnikach nie ma specjalnie z czym kombinować.
  8. My mamy. Jesteśmy zadowoleni jak na razie. Ale tam jest też oferta dla firm - my mamy typową ofertę dla osób indywidualnych. Tylko czemu bierzesz pod uwagę tylko ich? U nas to był jedyny światłowód. Zacznij od porównywarki PanWybierak.pl - zobacz, co jest dla was dostępne.
  9. Nadajnik podłączasz do OBD - on jest przeznaczony do aut od któregoś tam roku. Chyba od 2000. W bardzo starych autach się nie sprawdzi.
  10. Firehost daje możliwość darmowego testu, więc może taki kierunek? Tam macie również za darmo możliwość wyboru panelu zarządzania. Rozwiązanie jest po prostu na czasie.
  11. Sprawdź sobie nadajnik Locon. To właśnie taki lokalizator samochodowy z wieloma opcjami. Głównie chodzi tam o to, że masz obsługę przez telefon, widzisz trasę, masz alerty o przekraczaniu prędkości. Czy tak naprawdę kończy się ściemnianie...
  12. Już pisałam - Firehost ma opcję darmowego testowania VPSa, więc radzę zacząć od tego. A inne kwestie? Przetestujcie, to wszystko będzie dosyć jasne.
  13. Firehost - koszty niewielkie, usługa solidna, jakościowa, niezawodna. Nie ma z nią żadnych problemów. Mam u nich wiele stron, różnej wielkości i każda działa w porządku.
  14. Raz jeszcze - czy aby na pewno dedyk jest wam potrzebny? VPSa w Firehost testujecie całkowicie za darmo. Zatem? Sprawdźcie, czy na pewno potrzebny wam o wiele droższy dedyk.
  15. Test Firehost jest darmowy. Nie wierzycie, to go sobie odpalcie i wszystko będzie jasne. Pracuję już na nim długo i wiem, jak duże bywają pod tym względem różnice. One bywają kosmicznie duże.