Szrajbka

Użytkownik
 • Zawartość

  463
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Szrajbka

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

22956 wyświetleń profilu
 1. Jasne, że można. Chyba nawet jest o tym jakieś info w FAQ. Musisz do nich napisać, to wtedy ci udostępnią. Na spokojnie.
 2. To nie tak... Masz zlecenie i wszystko załatwiasz przez aplikację. W zasadzie nie ma potrzeby kontaktowania się z EcoPartner. Na takiej zasadzie wybiera się wykonawcę, sam ustalasz prowizję, a dalej wszystko dzieje się automatycznie.
 3. Poczytaj o EcoPartner. Tam zawierasz jedną umowę i masz do dyspozycji wielu znanych wykonawców w całej Polsce. Twoja rola ograniczona do miniumum, sam ustalasz wysokość prowizji i tak to u mnie funkcjonuje. O to chodziło?
 4. My też mieliśmy ich z polecenia, sporo osób tam się przewija. Wszystko powinno być w porządku. Jeśli przyjęli zlecenie, to na pewno je wykonają.
 5. Zadzwoń do nich - idared-serwis.pl/serwis-macbook/ Nie wiem, jak jest z terminami, ale dwa tematy nam załatwiali i wszystko się udało ogarnąć w przyzwoitym czasie i w dobrej cenie. No ale to musisz zadzwonić i się skonsultować.
 6. I niczego ciekawszego nie znajdziesz. Serio. Też szukaliśmy. Tam masz w zasadzie wszystkie istotne funkcje w jednym rozwiązaniu. Tzn. nie ma tego jakoś bardzo dużo, ale to, co masz, wystarczy - bez względu na skalę. Wygodne rozwiązani, szczególnie opcja szukania części w najniższej cenie.
 7. Z mojego doświadczenia wyceny są w 100 proc. zgodne z prawdą. Nie korzystam jakoś masowo, ale przy takich kilku przypadkach, kiedy szukaliśmy dobrej ceny na konkretne części, to za ich pośrednictwem udawało się je znajdować. I to ma sens.
 8. Fajnie się sprawdza EcoManager. Jest darmowa, nie jakaś bardzo rozbudowana, ale mają kilka funkcji, które faktycznie robią różnicę. Polecam wyszukiwanie części, bo faktycznie daje radę je odnaleźć w najniższej cenie. No i mini CRM się przydaje - przynajmniej przy mojej działalności.
 9. W zasadzie to jak dla mnie niczego innego nie potrzebujesz niż https://ecomanager.co/ Tak naprawdę zastąpiłem tym wszystkie programy, z których dotąd korzystałem. Zresztą - aplikacja jest darmowa, możesz przetestować sobie demo online. Dla mnie plus za możliwość znalezienia sprzętu w dobrych cenach. W zasadzie mają tam wszystkie komponenty. Ja dobrze na tym wychodzę.
 10. CO istotne - wybierzcie porządny hosting. Firehost działa jak powinno, robi różnicę, jest niezawodny. Bazujemy na tym od dosyć dawna. Nic złego się nie dzieje, całość działa solidnie. Ale wiadomo - kwestia testów 😉
 11. Firehost działa znakomicie - nie mamy z nimi żadnych problemów. Kawał solidnej, szybko działającej usługi. Test za darmo, darmowy wybór panelu zarządzenia, więc jaki problem to porównać i przeanalizować? Wszystko da się ze sobą zgrać.
 12. Nie musi to być dedyk. Wystarczy VPS. Zresztą - masz możlwiosć jego testtowania za darmo przez Firehost. Sprawdź. Ale często na początek wystarczy serwer współdzielony.
 13. Nie musisz mieć dedyka. Wystarczy VPS na Firehost. Test jest za darmo. Usługa działa spoko. Po co kombinować?
 14. Spokojnie. W Firehost dedyka testujesz całkowicie za darmo. Nie powinniście mieć żadnych problemów.
 15. Już o to pytałeś. Tak, o ten. Czy ma sens? Jak chcesz, to szukaj, ale moim zdaniem nie ma żadnych powodów ku temu, żeby tak kombinować. Też nie bardzo widzę, co miałbyś testować, ale to już nie moja sprawa.