Elżbieta2

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Elżbieta2

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Z własnego doświadczenia wiem, że zarówno laptop jak i komputer stacjonarny, równie dobrze sprawdzają się podczas standardowych czynności w firmie. Myślę więc, że wybór między laptopem a komputerem stacjonarnym nie jest tak ważny, jak bezpieczeństwo danych na komputerze. To od sprawności i bezpieczeństwa oprogramowania zależy sprawność działania i bezpieczeństwo całej firmy. Dlatego warto zadbać o inwentaryzację informatyczną http://darent.net/portfolio/inwentaryzacja/ . Taka usługa może okazać się bardzo pomocna, ponieważ można zdiagnozować słabe strony obecnych rozwiązań i wprowadzić korzystne zmiany, zgodne z obecnym prawem o ochronie danych osobowych i bezpieczeństwie informacji.
  2. To zależy, gdzie te koszulki trzeba nosić. W markecie to rozumiem. Ale nic na siłę, ponieważ zabijają one indywidualność.
  3. Najlepsza integracja jest podczas różnego rodzaju zajęć zespołowych, na przykład sportowych. Warto również pomyśleć o jakiejś imprezie na koniec dnia, bo to zawsze łagodzi obyczaje :)
  4. Ja miałam szkolenie a potem egzamin z ECDL. Przy poziomie zaawansowanym można się od nich wiele nauczyć. Na koniec dostajesz certyfikat.
  5. Nietypowa reklama zawsze jest pożądana. Uwagi mogą budzić dobry smak czy etyka, ale w reklamie właśnie chodzi o to, aby się wyróżnić, zapaść w pamięci konsumenta. To temat rzeka. Wszystko zależy od produktu, który reklamujemy i od targetu, do którego chcemy dotrzeć. Innych bodźców potrzebuje nastolatek a innych emeryt.
  6. Moim zdaniem wszystko zależy od powagi spotkania i omawianych spraw. Jeśli spotkanie dotyczy ważnych dla sprawy firm, to nikt oprócz zebranych nie powinien tego słyszeń. W takiej sytuacji lepiej wynająć salę konferencyjną, gdzie panuje dyskrecja i spokój. Natomiast bardziej luźne spotkanie może się odbyć w kawiarni, czasami to nawet sprzyja lepszym relacjom wśród zebranych.