katarzyna.janiszewska93

Użytkownik
  • Zawartość

19
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O katarzyna.janiszewska93

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Bardzo ciekawa propozycja co do urządzeń kontroli dostępnu. Ja znalazłem ofertę firmy biosys.pl Korzystaliście może z ich oferty ? Jestem ciekawy opinii innych ludzi.
  2. ja jeżdżę do sprawdzonego warsztatu samochodowego, który specjalizuje się w marce auta, które sama posiadam. Jeśli ktoś by szukał dobrego serwisu to polecam https://www.4turbo.pl/produkty/rozne,2,27055 Dla mnie jest to sprawdzony serwis. :)
  3. może dobrym pomysłem będzie zakup jakiejś biżuterii. Kobiety zawsze lubią takie drobiazgi. Ja kupuję biżuterię na stronie art-jewels.pl. Może wybierzesz coś w tym sklepie dla żony :)
  4. Jeśli chodzi o hotel w Krakowie to u mnie na pierwszym miejscu już od kilku lat jest Best Western hotel w Krakowie . Hotel w super lokalizacji i wysokim standardzie. Przy tym obługa jest bardzo miła. Polecam każdemu, kto wybiera się do Krakowa :)
  5. ja zaoszczędziłam bardzo dużo pieniędzy kupując wyposażenie do łazienki przez internet. Osobiście kupiłam tylko delikatne rzeczy typu szklana półka do łazienki. Bałam się, że takie rzeczy mogą w transporcie się potłuc.
  6. dobry biznes jest zawsze w sprzedaży produktów, ale niestety do tego potrzebne są kasy fiskalne i inna papierologia. Dużo wiedzy na początku trzeba przyswoić, żeby zacząć w tej branży.
  7. czy takie dofinansowanie jest możliwe dla sklepu sprzedającego tusze do drukarek hp ? Myśle nad otwarciem takiego biznesu i jakieś wsparcie na początek by się przydało :)
  8. chciałam położyć u mnie przed domem kostkę ale szukam firmy, która wypożyczy mi stabilizator gruntu, niestety w mojej okolicy nie mogę znaleźć takich firm. Możecie polecić mi jakąś firmę?
  9. ja ostatnio kupiłam bardzo fajny prezent siostrze, mianowicie całą wyprawkę dla niemowlęcia. Super, że takie rzeczy można teraz zamówić bez chodzenia po sklepach :)
  10. ja nie poddaje się żadnym zabiegom estetycznym, moim zdaniem to nie potrzebne. Ja polecam używać odpowiednie preparaty, coś takiego jak kosmetyki davines. Dzieki takim produktom nie musimy chodzić i płacić dużych pieniędzy w klinikach medycyny estetycznej.
  11. fajnym pomysłem na prezent mogą być jakieś fajne sztuczne ognie. Jest to bardziej nietypowe, można zaskoczyć osobe którą obdarowujemy.
  12. czego używaliście do izolacji u was w domu? Czy taka tkanina szklana będzie dobrym pomysłem? Zastanawiamy się z mężem czego użyć.
  13. Firmowe koszulki to fajny pomysł, pod warunkiem że najpierw się uzgodni to z pracownikami. Każdy w pracy by chciał mieć jakieś śmieszne koszulki z nadrukiem czy coś w tym stylu :)
  14. W mojej poprzedniej firmie finansami zajmowało się biuro rachunkowe mokotów. Dzięki temu duża część obowiązków spadła z moich barków. polecam takie rozwiązanie :)
  15. Jak myślicie, czy oprócz komputerów warto brać do biura inny sprzęt typu używane kserokopiarki? Czy nie lepiej jest kupić swoje urządzenia?