marko67

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O marko67

• Ranga
    Początkujący
  1. Biorąc pożyczkę porównałem sobie oferty i bardzo dobrze jak dla mnie wypadła Provema. Zdecydowałem się u nich na kredyt i jestem zadowolony. Wszystko online i szybko załatwione. Jak coś to polecam.
  2. Szczerze polecam prowadzimy z żoną biuro rachunkowe i często zakupujemy u nich różne czasopisma i prenumeraty. Zawsze można dostać najnowsze i dobrze opracowane wydania.
  3. Ja mam stały przyzwyczajenia wakacyjne zawsze za granicę różne kierunki ważne żeby pogoda była pewna bo urlop niestety tylko raz w roku. Zawsze samolotem z Okęcia nawet mam swój ulubiony parking bezpieczny i tani Park&Fly Uważam że jety tyle fantastycznych miejsc że warto zwiedzać.
  4. Jeśli prowadzicie swoje biuro księgowe to ja mogę zaproponować korzystanie z programu Invoice Digitizer rewelacyjny system do skanowania i wprowadzania dokumentów podatkowych. Aplikacja mobilna ułatwia również kontakt z klientami. Nawet się nie spodziewałem ,że tak można ułatwić sobie pracę.
  5. Jeśli o mnie chodzi to jedną z ważniejszych rzeczy w biurze jest wygodny fotel. Po zapoznaniu się z ofertami wybrałem fotele dla swoich pracowników z http://www.foteleobrotowe.com.pl/mo mają bardzo dobrej jakości fotele warto sobie sprawdzić jeśli szukacie czegoś na poziomie. Cały dzień przed komputerem w wygodnym fotelu daje duży komfort pracy.
  6. Jeśli myślicie poważnie i długoterminowo o biznesie w branży drukarskiej to jak mogę coś doradzić to super wyborem będzie http://12rund.club są to mega profesjonalne drukarki do druku wielkofomatowego czyli bilbordy ,tapety. Biznes ten jest dość opłacalny. Wiadomo najpierw musimy zainwestować jednak widzę potencjał w tej właśnie branży. Wybierając tego typu urządzenie drukujemy w bardzo dobrej jakości i ekologicznie. Czyli śmiało możemy drukować do pokoi dziecięcych gdyż nie ma toksycznych substancji a w dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne. Jeśli interesuje was ten temat warto się zagłębić.