tradycjonalista

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O tradycjonalista

 • Ranga
  Początkujący
 1. Wiadomo, że do takiego tasiemca nie bedą na każdy odcinek zapraszać znanych i wybitnych aktorów. Myślę, że w większości to ludzie brani z ulicy i mi to jakoś nie przeszkadza, choć program oglądam rzadko, raczej od biedy. Choć cała procedura jest ok wg. mnie... No i pani sedzia ;)
 2. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem Volkswagena Golfa IV z 1998 roku. Może nie jest to niewiadomo jaka maszyna, ale nie narzekam, choć plany są, by zamienić to na coś lepszego. Na co to czas pokaże ;)
 3. Swoje i tak zarobili. Zresztą, ja osobiście nie widzę sensu wracać z Ameryki, jeśli juz udało się tam coś osiągnąć. To tak jakby zamieniać wille z basenem na drewnianą chatę w lesie ;)
 4. Wysyłam rzadko, cześciej otrzymuje wysyłki i jeszcze nigdy nie miałem NAJMNIEJSZYCH problemów z czasem czy jakością przysłanego towaru. Wg. mnie narzekanie na Pocztę Polską to głównie moda i stereotyp niż rzetelna krytyka. Często zamawiam nawet w okresach przedświątecznych i zawsze jest na czas.
 5. Ja za to preferuję Pocztę Polską. jeszcze się nie zawiodłem, mimo złowrogich głosów. Dla mnie Poczta Polska to solidnośc i szybkie dostawy. A kurierzy są drożsi i ak widzicie - nie zawsze skuteczni ;)
 6. Właśnie chodzi mi o to, że w młodzież inwestuje dziś każdy, a zapomina się o tym starszym pokoleniu. Nie wiem - być może masz rację, ale jeszcze nad tym pomyślę, bo chciałbym się przekonać osobiście czy to wypali czy nie ;) Pozdrawiam.
 7. Wyjechałbym na Bahamy i już tam został, otaczając się pięknymi paniami i drinkami z palemką :) No co, marzenia to marzenia ;)
 8. Wpadłem na pomysł otwarcia restauracji, w której priorytetem byłyby tradycyjne dania jak śledzik w śmietanie, bigos, pierogi, barszcz itd. W dobie pizzeri i fast foodów ludzie wolący 'normalne' dania nie mają gdzie zjeść, dlatego pomyślałem, że może to być klucz do sukcesu. co o tym sądzicie?