Dariusz321

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Dariusz321

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam. W niedługim czasie planuje produkować meble z bambusa. Na początku chciałbym się zająć produkcją mebli ogrodowych. Wydaje mi się to być ciekawy pomysł. Bambus jest stosunkowo tani. Do tego bardzo dobrze znosi niskie temperatury oraz deszczowe pogody. Chciałbym się was poradzić co o tym myślicie? Czy sami byście byli na takie coś chętni? Dodam, że bambus już importuje od dłuższego czasu i chciałbym go zacząć jakoś przerabiać. Meble wydają mi się fajnym pomysłem Każda porada będzie dla mnie na wagę złota.
  2. Chciałbym prowadzić handel obwoźny. Sprzedawać towar z busa. Nie chciałbym ujawniać co dokładnie, ale nie będzie to spożywka ani żaden alkohol czy coś w tym stylu. Od kwestii podatkowej, sprzedażowej wszystko w miarę mam załatwione. Zastanawia mnie tylko jedna kwestia. Czy parkując busa przy drodze, na boisku, na parkingu i rozkładając się przy nim ( przenośny stół itp.) muszę mieć jakieś pozwolenia, zgody, coś muszę opłacić. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak to wygląda? Dodam, że sprzedaż zamierzam prowadzić na wioskach