koziel.wojciech.88

Użytkownik
  • Zawartość

20
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O koziel.wojciech.88

• Ranga
    Początkujący
  1. jeśli chodzi o rynek warszawski, to ja bardzo polecam biuro rachunkowe warszawa mokotów . Od kilku lat prowadzą w mojej firmie księgowość i do tej pory bez większych błędów a przy tym bardzo miła obsługa.
  2. Witam, prowadzę firmę, która zajmuje się obróbka skrawaniem cnc . Jak sądzicie w jaki sposób powinienem zareklamować taki rodzaj biznesu? Wystarczy zwykła strona internetowa?
  3. ja bardzo lubię w mieszkaniu wszelkie rzeczy ze szkła. Ostatnio zamontowałem sobie balustrady szklane w domu, wygląda to bardzo ładnie w połączeniu z podświetleniem :)
  4. Również miałem niemiłe przygody z Paniami fachowcami. Przy remoncie nie chciało mu się zabezpieczać kabli porządnie, tylko sklejał je na taśmę izolacyjną. Zachowanie i sposób pracy wybitnie nie profesjonalny. Niestety coraz trudniej o porządnego fachowca.
  5. Facetom zawsze podobają się jakieś najnowsze gadżety elektroniczne lub akcesoria związane z tymi gadżetami. Może kup mu ekran elektryczny albo coś podobnego. Przyda mu się do oglądania filmów albo meczy w domu z kolegami. Na pewno doceni taki prezent :)
  6. Moim zdaniem, wszystko zależy od tego jak dużo można wydać na auto. Ja zawsze kupuje jakieś używane auto jest to duża oszczędność pieniędzy. Zwracam uwagę na dostępność sklepów z częściami na rynku. Obecnie bardzo łatwo mi znaleźć części do subaru, ponieważ jest to bardzo spotykane auto na naszych drogach. Polecam takie podchodzenie do kupna jakichkolwiek używanych rzeczy, bo jeśli się coś popsuję to bardzo ułatwia naprawę.
  7. moim zdaniem fajnym prezentem dla żony, czy dziewczyny była by jakaś nietypowa biżuteria. Na przykład jakiś pierścionek z bursztynem. Myślę, że kobietą zawsze będą się podobać takie rzeczy i docenią prezent.
  8. wszystko zależy czym się interesuję mąż. Może lubi trochę majsterkować, to zawsze możesz mu sprezentować jakaś szlifierka kątowa. Z takiego prezentu na pewno się ucieszy.
  9. Może wybredna jest dlatego, że nigdy nie zaskoczyłeś jej czymś innym, wyjątkowym. Kup jej jakieś śmieszne urodzinowe koszulki, najlepiej jak byś jeszcze samodzielnie zaprojektował napis bądź obrazek. Wtedy na pewno będzie zadowolona a co ważniejsze zaskoczona :)
  10. ja staram się szukać tylko modne ciuchy męskie w sklepach. Niestety w galeriach są coraz gorsze jakościowo ubrania i teraz kupuję tylko przez internet.
  11. wiecie może gdzie mogę dostać balkonik rehabilitacyjny cena najlepiej aby była jak najniższa. Jeśli jest opcja to chciałbym nawet wypożyczyć.
  12. mam w firmie problem z upilnowaniem pracowników, często za wcześnie wychodzą z pracy. Myślicie, że dobrym pomysłem będzie kontrola czasu pracy? Myślałem o całym systemie z kartami dostępu itd. Czy może to wkurzyć pracowników?
  13. moja żona stosuję wiele preparatów na poprawę urody. Używa na przykład pomadki ochronne do ust . Ma tyle tego, że ciężko się połapać :)
  14. ak myślicie, czy mogę wziąć w leasing samochody typu minauto? Czy sama procedura różni się czymś w porównaniu ze zwykłym samochodem?
  15. kupiłem synowi ostatni mini auto jednak i szukam części do niego, a nigdzie nie mogę ich znaleźć. Możecie polecić jakiś sklep z filtrami kubota z402 ? Wiem, że ten rodzaj samochodu jest mało popularny, ale może ktoś się znajdzie kto ma :)