Krzysztof Muszyński

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Krzysztof Muszyński

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam wszystkich, Jestem nowym użytkownikiem forum MamBiznes ale chciałem podzielić się informacją o nowej firmie właściwie start-upie, który został uruchomiony w tym roku. Codefia jest profesjonalny zespołem entuzjastów technologi internetowych. Większość z nas posiada ponad 10 lat doświadczenia w programowniu aplikacji webowych, stron internetowych, stron cms opartych o wordpress. Zajmujemy się projektowanie stron internetowych dla małych firm np. startupów, które to potrzebują szybko zaistnieć w internecie i potrzebują np. MVP (ang. minimal value product) żeby przetestować model biznesowy jak i współpracujemy już z dużymi firmami, które już istnieją od wielu lat na rynku. Dotychczas pracowaliśmy w korporacjach na stabilnych stanowiskach i z pewnym wynagrodzeniem, ale po wielu latach coś nas tkneło od założenia własnej firmy. W związku z tym dzisiaj dołączyliśmy do elitarnego grona ludzi ceniących sobie przedsiębiorczość :). Chcielibyśmy się pochwalić naszym portfolio na Codefia - agencja interaktywna, projektowanie stron internetowych. Zapraszam do kontaktu z nami. Wszelkie dane kontaktowe są dostępne na stronie.