Melania

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Melania

• Ranga
    Początkujący
  1. Zrzucenie niechcianych kilogramów bywa naprawdę trudne, wiem coś o tym. Hipnozie nie ufam w ogóle, nie podoba mi się wizja, że ktoś mi będzie grzebał w podświadomości i coś przestawiał... Dlatego jestem zwolenniczką zdrowej diety i aktywności fizycznej, bo to jest po prostu rozsądne i logiczne. Czyli zdrowe :) Gorzej jednak, gdy cierpi się na jakieś dolegliwości, które utrudniają odchudzanie. Często są to niepozorne dolegliwości, ja na przykład miałam problemy z wątrobą i dostałam na nie Hepaslimin https://www.apteka-melissa.pl/produkt/hepaslimin-30-tabl,6103.html . Początkowo nie odczułam żadnej zmiany, ale z czasem zauważyłam, że waga pokazuje coraz mniej :) Ucieszyłam się oczywiście ale trochę też zaniepokoiłam, bo nic nie zmieniałam w diecie ani w ćwiczeniach, więc powiedziałam o tym lekarzowi. A on mi wyjaśnił, że prawidłowo działająca wątroba ma wpływ na masę ciała! Nie wiedziałam tego wcześniej! Odkąd poprawiło mi się trawienie znacznie łatwiej jest utrzymać dobrą wagę. Dlatego uważam, że przy kłopotach z nadwagą warto zrobić gruntowne badania, żeby nie okazało się, że dolega nam coś o czym nie wiemy, co utrudnia jednocześnie odchudzanie!
  2. Jest wiele zawodów, które nie wymagają biura, bo wszystko można zrobić w domu. Jednak to zależy od aspiracji takiej osoby. Jako nowa klientka wolę iść do konkretnego biura i porozmawiać twarzą w twarz, to zwiększa moje zaufanie do firmy. Wydaje się być bardziej stabilna i pewna. Tak oczywiście nie musi być, ale takie są na ogół odczucia ludzi. Dlatego uważam, że jeśli ktoś chce zaistnieć na rynku i zwiększać liczbę klientów, to powinien otworzyć biuro.
  3. Myślę, że dobrze zaprojektowana ulotka ma sens. Jest to jedna z form obrazu jaki zapada w pamięci i wydaje mi się, że papierowa forma wśród reklam w internecie z biegiem czasu może wychodzić na plus. Oczywiście nie może zabraknąć reklamy w internecie ale różnorodność w docieraniu do odbiorcy zawsze się opłaca.
  4. No jasne, że dobry. Teraz można wybierać wśród naprawdę ładnych dachówek. Osobiście podoba mi się taki sam dach na domu, jak na garażu.
  5. Ja zastanawiam się nad makijażem permanentnym brwi. Tylko trochę się boję co wyjdzie. Koleżanka z pracy zrobiła i wygląda wręcz groteskowo. Ale chyba da sie zrobić taki naturalny makijaż, dla ciemnej blondynki, mam nadzieję :)
  6. Melania

witam

Hejka, tu Melania :) Pozdrawiam wszystkich!