fiona01

Użytkownik
  • Zawartość

24
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O fiona01

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Założyłam aparat po 20 roku życia i żałowałam że tak późno się za to wzięłam
  2. U nas szef sie wozi nowiutkim rextonem, wcześniej nie znałam tej marki, ale samochód jest bardzo okazały a nawet bym powiedziała całkiem luksusowy
  3. Bardziej od posiadania domowego sejfu opłaca mi się wykupować skrytkę 24sejf we Wrocławiu. Mam do niej całodobowy dostęp i niczym więcej się nie martwię.
  4. Styl skandynawski jest w dalszym ciągu na topie, urządzam tak mieszkanie i znalazłam zestaw mebli wypoczynkowych voss gala collezione (narożnik, fotel i podnóżek) które idealnie się wpisują w ten nurt. To tzw. uszaki w nowoczesnym wydaniu z pikowaniem i wysokimi drewnianymi nóżkami. Są stylowe i baaardzo wygodne.
  5. Jesteśmy z okolic Warszawy i korzystamy z cateringu Blue z Mokobód. Mają sprawdzony kelnerski team, zawsze są punktualni i kulturalni. Jedzenie podają estetycznie i apetycznie, nasi pracownicy i kontrahenci bardzo je chwalą.
  6. Sami urządziliśmy mieszkanie w loftowym stylu i trochę się obawialiśmy, czy nie dostaniemy jakichś kompletnie niepasujących dekoracji, ale rodzina zrobiła nam niespodziankę, kupili sprzątającego iRobota 605 i to był strzał w 10!
  7. Idealna sala na wesele? Zdecydowanie Leśny Dwór pod Radomiem. Zapewnione miejsca noclegowe, świetna lokalizacja, kontaktowy manager i bezproblemowe dogranie wszystkich szczegółów.
  8. Jechaliśmy do ślubu sportową toyotą gt86 a sesję zdjęciową zrobiliśmy m.in. na torze wyścigowym. Wyszło oryginalnie i nieszablonowo
  9. Niestety nie znam tego biura, ja latam zwykle z itaką enter air ale do europejskich destynacji, np. Grecji. W krajach azjatyckich bałabym się tropikalnych chorób
  10. Odezwij się do firmy Parkietlux z Nadarzyna, to mistrz parkieciarstwa z wieloletnim doświadczeniem, działa w Warszawie i okolicach. Układał podłogę u moich sąsiadów, jest przepiękna.
  11. Opti taxi ma przyzwoitej jakości wozy, parenaście razy ich zamawiałam i nigdy nie trafił się jakiś rzęch
  12. Nawiązałam kontakt z tanią drukarnią w tamtym roku na Remadays, teraz 13 lutego jadę poszukać innych pomysłów na promocję, bo też mam wrażenie że ulotki to już przeżytek
  13. Jak dla mnie obie formy są dobre w zależności do kogo chcesz trafić. Do młodych to oczywiście internet, a jak starsi to jednak wciąż tradycyjne rozwiązania. U mnie szef był na remadays w lutym i tam ludzie którzy zajmują sie tym na co dzień pomogli mu dobrać odpowiednie reklamy, a przy okazji dostaliśmy do biura fajne gadżety które przywiózł. W tym roku również się wybiera 13 lutego.
  14. U nas w pracy jest sypana do ekspresu ziarnista lavazza i mnie smakuje