fiona01

Użytkownik
  • Zawartość

35
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O fiona01

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. W wysokiej jakości druku na różnych powierzchniach specjalizuje się LOFO. Zamawialiśmy u nich za równo ulotki, katalogi, jak i gadżety reklamowe z logo firmy. Nie mają limitu sztuk do przyjęcia zamówienia, trzymają się terminów i są mega profesjonalni w tym co robią. Nie są najtańsi, ale za jakość trzeba zapłacić.
  2. Duże eventy mamy w plenerze, a małe w sali konferencyjnej w firmie. Na jedne i drugie zamawiamy catering blue spod Siedlec. Oni przywożą swoją zastawę, kelnerów, jedzenie i picie, więc nikt z naszych pracowników nie zaprząta sobie tym głowy.
  3. Koleżanka mi powiedziała o złotej wcierce kaminomoto na porost włosów i rzeczywiście po miesięcznej kuracji zauważyłam, że pojawiło się sporo nowych baby hair a te które miałam wcześniej przestały wypadać.
  4. Maluchy poznają świat poprzez dotyk, dlatego kupiłam chrześniakowi różnokolorową pluszową ośmiorniczkę sensillo która wibruje i przyciąga uwagę dziecka. Dzięki praktycznej zawieszce można ją powiesić na łóżeczku lub przypiąć do wózka podczas spaceru.
  5. Bardzo dobre ceny wydruku można dostać na branżowych targach np. remadays 13 lutego w Nadarzynie. Niejedna drukarnia się tam wystawia z tego co pamiętam po pobieżnym przejrzeniu listy stoisk
  6. Brzmi ciekawie, chętnie zobaczę jak to wygląda
  7. Braliśmy ślub w październiku, a nasza polska złota jesień potrafi zaskakiwać, więc wesele w plenerze nie wchodziło w grę. Wybraliśmy salę różaną w hotelu Bończa w Szczecinie, położonego na wodzie. W tej sali jest przezroczysta szklana podłoga z podświetleniem, co fajnie uchwycił fotograf i kamerzysta.
  8. Pierwsze słyszę o czymś takim więc upnę
  9. Kupuję synowi kreatywne zabawki, które rozwijają jego wyobraźnię, zdolność planowania, koncentrację itp. Na Mikołajki dostanie ode mnie zestaw Montino Rurki 3D Alexandra do samodzielnego tworzenia kolorowych konstrukcji.
  10. Jeszcze nie myślałam o prezentach, ale wkrótce trzeba będzie się wybrać na zakupy.
  11. Hotel Bończa w Szczecinie jest bardzo klimatyczny. Byliśmy kilka razy w różnych porach roku i płynąca pod spodem rzeka robi wrażenie, mają też dental spa.
  12. Założyłam aparat po 20 roku życia i żałowałam że tak późno się za to wzięłam
  13. U nas szef sie wozi nowiutkim rextonem, wcześniej nie znałam tej marki, ale samochód jest bardzo okazały a nawet bym powiedziała całkiem luksusowy
  14. Bardziej od posiadania domowego sejfu opłaca mi się wykupować skrytkę 24sejf we Wrocławiu. Mam do niej całodobowy dostęp i niczym więcej się nie martwię.