fiona01

Użytkownik
  • Zawartość

28
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O fiona01

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Pierwsze słyszę o czymś takim więc upnę
  2. Kupuję synowi kreatywne zabawki, które rozwijają jego wyobraźnię, zdolność planowania, koncentrację itp. Na Mikołajki dostanie ode mnie zestaw Montino Rurki 3D Alexandra do samodzielnego tworzenia kolorowych konstrukcji.
  3. Jeszcze nie myślałam o prezentach, ale wkrótce trzeba będzie się wybrać na zakupy.
  4. Hotel Bończa w Szczecinie jest bardzo klimatyczny. Byliśmy kilka razy w różnych porach roku i płynąca pod spodem rzeka robi wrażenie, mają też dental spa.
  5. Założyłam aparat po 20 roku życia i żałowałam że tak późno się za to wzięłam
  6. U nas szef sie wozi nowiutkim rextonem, wcześniej nie znałam tej marki, ale samochód jest bardzo okazały a nawet bym powiedziała całkiem luksusowy
  7. Bardziej od posiadania domowego sejfu opłaca mi się wykupować skrytkę 24sejf we Wrocławiu. Mam do niej całodobowy dostęp i niczym więcej się nie martwię.
  8. Styl skandynawski jest w dalszym ciągu na topie, urządzam tak mieszkanie i znalazłam zestaw mebli wypoczynkowych voss gala collezione (narożnik, fotel i podnóżek) które idealnie się wpisują w ten nurt. To tzw. uszaki w nowoczesnym wydaniu z pikowaniem i wysokimi drewnianymi nóżkami. Są stylowe i baaardzo wygodne.
  9. Jesteśmy z okolic Warszawy i korzystamy z cateringu Blue z Mokobód. Mają sprawdzony kelnerski team, zawsze są punktualni i kulturalni. Jedzenie podają estetycznie i apetycznie, nasi pracownicy i kontrahenci bardzo je chwalą.
  10. Sami urządziliśmy mieszkanie w loftowym stylu i trochę się obawialiśmy, czy nie dostaniemy jakichś kompletnie niepasujących dekoracji, ale rodzina zrobiła nam niespodziankę, kupili sprzątającego iRobota 605 i to był strzał w 10!
  11. Idealna sala na wesele? Zdecydowanie Leśny Dwór pod Radomiem. Zapewnione miejsca noclegowe, świetna lokalizacja, kontaktowy manager i bezproblemowe dogranie wszystkich szczegółów.
  12. Jechaliśmy do ślubu sportową toyotą gt86 a sesję zdjęciową zrobiliśmy m.in. na torze wyścigowym. Wyszło oryginalnie i nieszablonowo
  13. Niestety nie znam tego biura, ja latam zwykle z itaką enter air ale do europejskich destynacji, np. Grecji. W krajach azjatyckich bałabym się tropikalnych chorób
  14. Odezwij się do firmy Parkietlux z Nadarzyna, to mistrz parkieciarstwa z wieloletnim doświadczeniem, działa w Warszawie i okolicach. Układał podłogę u moich sąsiadów, jest przepiękna.