Envelosi

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Envelosi

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. Chcesz założyć firmę spedycyjną od 0 z jakimś doświadczeniem czy wcale? Na początek lepiej by było założyć firmę, która podpięła by się pod większą firmę spedycyjną która dawała by zlecenia. Pewność zawsze, że będzie praca ;) Na początek tak jest lepiej. Później można pomyśleć o własnej działalności totalnie na własną rękę.. najpierw trzeba klientów sobie znaleźć, poznać różne firmy i ludzi by wczuć się w ten klimat ;)
  2. Wiadomo, że w tej kwestii trzeba się dostosować do klimatu.. cytryn przecież nie posadzisz ;) Polecam ci jabłka, gruszki, winogrona ewentualnie i inne tego typu które w naszym letnim klimacie spokojnie sobie poradzą ;)
  3. Wiesz co.. według mnie takie rzeczy lepiej zrobić na zamówienie na odpowiednie wymiary itp ;) Jakościowo może to w przyszłości fajniej się prezentować niż zwykły stojak wpasowany na siłę do wnętrza sklepu. Można co za tym idzie dostosować wymiary do danych produktów ;) A tak przy okazji, takie lustro które zazwyczaj znajduje się za oferowanymi warzywami czy owocami.. polecam. Zwiększa jakby nie było wrażenie przepełnienia półek i nadaje fajny przytulny klimat w sklepie ;)
  4. Styl skandynawski, dużo bieli i te drzwi o których wspomniano.. to da wielką przestrzeń w twoim mieszkaniu ;) Szczerze polecam takie rozwiązanie ;)
  5. A tak z ciekawości jaka to działalność? Może wystarczy Ci sam program typu wirtualne biuro ?
  6. Biuro powinno wyglądać schludnie, profesjonalnie dla danej kategorii w której ogłasza się firma i zachęcać naszych klientów do współpracy z nami. Będzie jakby nie było taką wizytówką jakości naszych usług ;)
  7. Witam serdecznie forumowiczów. Jest to mój pierwszy post na forum tak więc mam nadzieję, że będzie jasny i czytelny. Otóż sprawa wygląda następująco. W moim mieście, które liczy około 28 000 mieszkańców jest bardzo rozróżniona gospodarka. Co za tym idzie jest wiele sklepów z różnych kategorii. Sam skończyłem rok temu liceum bezpieczeństwa publicznego i interesuję się tym kierunkiem dalej. Jednak pomimo wszystko nie interesuje mnie praca u kogoś w firmie. Interesuje mnie przede wszystkim praca na własny rachunek. Wiem, że to na początku wiąże się z poświęceniami i wyrzeczeniami ale jestem w stanie podjąć się tego. Można zyskać wiele na własnym biznesie (tak wiem, wiem że też można stracić). Mam w planach otworzyć sklep pożarniczy. Oczywiście nie wszyscy pewnie się orientują co tam się mogło by sprzedawać ale wystarczy wpisać w internet i dostrzec niewielką ilość tego typu sklepów. W temacie jestem bardzo ogarnięty. Dodam, że najbliższy tego typu sklep dla mojego miasta znajduje się w promieniu 163 km. Wątpię, że ktoś będzie jechał tam specjalnie. Zapewne skorzysta z internetu ale jeśli jednak miałby taki sklep bliżej skorzystał by z jego usług. Oczywiście planuję również otworzyć sklep internetowy, by zwiększyć zasięg i ilość potencjalnych klientów. W kwestii reklamy również jestem oczytany więc nie musicie tego komentować ;) Moje pytanie brzmi: czy według was takie sklepy, z taką kategorią mają jakąś przyszłość? Oczywiście nie chodzi mi tu o jakieś wielkie kokosy i zyski ale mniej więcej stały, dobry przychód. Proszę o szczere opinie.. nie jest to mój jedyny plan na życie, więc pogodzę się z krytyką ;) Pozdrawiam i czekam za odpowiedzią! :)