elenka

Użytkownik
  • Zawartość

18
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O elenka

• Ranga
    Początkujący
  1. Na przyrost mięśni, wydaje mi się, że powinno się jeść dużo mięsa/białka.
  2. elenka

Nowy dom

A domki letniskowe? Znacie lokalizacje, gdzie warto kupić domek?
  3. Chyba najlepiej jest ćwiczyć i odpowiednio się odżywiać. Wam coś dają te suplementy?
  4. Im więcej tym lepiej :) Też mam teraz w planie samodzielną naukę :)
  5. Ciekawi mnie ile jest w stanie wytrzymać takie szkiełko?
  6. elenka

naprawa telefonu

Naprawiają też pęknięte szybki?
  7. Zupa grzybowa - coś wspaniałego, można ją robić na tyle sposobów. My też dzisiaj gotujemy. W wakacje uczyłam się jak suszyć grzyby według porad z https://podpowiadamy.pl/ Zobaczymy co z tego wyszło i jakie wyjdzie moje danie popisowe na dzisiejszy wieczór :) Chciałam zrobić potrawkę z kurczaka i grzybków do tego ryż i jakaś delikatna surówka. Oby wyszło pysznie.
  8. Nie boicie się , że ktoś będzie umiał się do nich włamać i będzie podglądał?
  9. Dobrze, że tu trafiłam, bo widzę, że sporo informacji,a ja póki co przejrzałam tylko https://abcporady.pl/ogloszenia-nieruchomosci-z-rynku-wtornego-gdzie-szukac-popularne-serwisy-z-nieruchomosciami/ Macie jakieś sposoby na to, żeby sprawdzić agencje, z którymi współpracujecie? Po opiniach? Zastanawiam się co wybrać, ale nie chcę stracić na tym, obawiam się tego typu transakcji. Mieliście jakieś trudne sytuacje z tego powodu?
  10. Oczywiście - jak każdy pracownik bardzo mocno popieram taką inicjatywę :)
  11. Implanty czego? A może wyglądasz świetnie i nie musisz nic w sobie zmieniać?:)
  12. Najlepiej jakieś usługi, żeby nie musieć za dużo inwestować na początku.
  13. Może winiarnia od Marka Konrada? To jedyna firma, która mi przychodzi do głowy w takim temacie.
  14. Nie mam aż tylu oszczędności, żeby potrzebować:) Za dużo wydatków.
  15. elenka

Odszkodowanie

Najlepiej do prawnika, on powinien odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania, będzie wiedział jak postąpić w takiej sytuacji.