michaska

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O michaska

• Ranga
    Początkujący
  1. Zdecydowanie warto! Można wtedy przybliżać potencjalnym klientom działalność naszej firmy, przekazywać nowinki (a dzięki temu pokazać, że jesteśmy na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku). Dzięki temu, że systematycznie aktualizujemy stronę, może ona także wyżej wyświetlać się w wynikach wyszukiwania użytkowników i zwiększać ruch na stronie. Trzeba tylko pamiętać, żeby coś się na nim działo, a nie najpierw dodawać wpisy raz na kilka dni, a później- raz na miesiąc.
  2. Koleżanka jakiś czas temu zakończyła terapię u specjalisty. I chociaż na początku wstydziła się mówić o tym, że chodzi do psychiatry, to jednak teraz, już to nie jest dla niej temat tabu i mówi o tym normalnie i całkiem spokojnie. Trafiła na poradnię w Łodzi, gdzie jest kilku psychiatrów w jednym miejscu ( http://melissamed.pl/psychiatra ), co było ważne, zwłaszcza na początkowym etapie całej terapii. Teraz nie tylko czuje się lepiej, z tego co mówi, ale znacznie i to na lepsze, zmieniło się jej zachowanie, podejście do życia i do ludzi. W końcu zaczęła normalnie funkcjonować, bo to wcale nie było dla niej tak proste i oczywiste jak może się wydawać. I chociaż czasami nadal ludzie dziwnie się na nią patrzą, jak mówi to tych wizytach, to jednak ona sama przestała tak bardzo zwracać na to uwagę. W jej przypadku faktycznie chyba nie było innej możliwości, takie leczenie przyniosło ogromną poprawę jej samej, ale i jej rodzinie i przyjaciołom!
  3. Ja swojemu narzeczonemu kupiłam na urodziny przejazd monster truckiem. Nigdy nie miał okazji prowadzić takiego wielkiego samochodu, mam nadzieję, że to będzie fajne, niecodzienne i niezapomniane przeżycie. Od pewnego czasu robimy sobie prezenty w postaci właśnie takich voucherów na "wydarzenia", a nie prezentów materialnych i mamy pewność, że zawsze świetnie spędzimy wspólny czas, a to dla nas najważniejsze!
  4. No nie wiem czy takie odchudzanie jest dobre dla organizmu... O ile faktycznie waga może spadać, to może się okazać, że podczas jakiegokolwiek wysiłku spalamy mięśnie, a tłuszcz dalej się odkłada. Odrobina aktywności fizycznej raczej nikomu nie zaszkodzi (no chyba, że ktoś ma jakieś lekarskie przeciwwskazania). Poza tym nie chodzi o to, żeby od razu każdy uprawiał cross fit, na początek wystarczą mniej intensywne ćwiczenia, dostosowane do możliwości organizmu. No i oczywiście zbilansowana dieta, a nie tylko listek sałaty i woda na cały dzień :)
  5. michaska

Zakupy

W internecie kupuję zwykle sprzęt RTV/AGD (ale najpierw lubię obejrzeć go na żywo w sklepie), poza tym jakieś ciuchy i dodatki, dekoracje do domu, sprzęt sportowy i bilety na wszelkiego typu wydarzenia i na jakąś komunikację. Rzadko, ale też od święta się zdarza, że kupuję tak też spożywcze rzeczy, ale to dopiero zaczynam :))
  6. Moja kuzynka ma taką kuchnię i akurat jej przypadku to ni był zbyt trafiony prezent, bo mała pobawiła się nią prze może miesiąc, a teraz już swoi nieużywana, bo się znudziła. Możliwe, że to też był zbyt pochopny prezent i zamiast tego by można kupić, coś, co znacznie bardziej jej się spodoba. Ale za to później, jej rodzice kupili jej taki kosz do gry w koszykówkę dla dzieci i to, póki co sprawdza się idealnie - używany jest i na podwórku i w domu :) Z dziećmi jest ten problem, że niestety trudno trafić w prezent, który akurat w danym momencie trafi w ich gust :)
  7. Cześć wszystkim!! :))