anka_kolorowanka

Użytkownik
  • Zawartość

21
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O anka_kolorowanka

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

845 wyświetleń profilu
  1. O kurczę... zaczynałam od sprzedawania moim rodzicom swoich "usług" typu sprzątanie, ugotowanie obiadu itp :D oczywiście, żart ale niemniej to dało mi początek do tego, aby móc działać dalej i tworzyć swój własny, malutki biznesik związany z ubraniami,m dodatkami itp.
  2. Dobrze, że już teraz wszystko planujesz i szukasz możliwości, aby cała przeprowadzka odbyła się dobrze i bezpiecznie 😉 wbrew pozorom, nie łatwo jest znaleźć solidną firmę, która się tym zajmuje.
  3. Zawsze będę i zostanę przy jeziorze/morzu/rzece :P uwielbiam wodę, kocham się kąpać, po prostu czuję się wówczas maksymalnie odprężona, zachęcona do życia i zwyczajnie jakkolwiek pozytywnie nastawiona! Góry to dla mnie męczarnia i trudna sytuacja. :P
  4. Proponuję pić wodę :) Wydaje się to mega trywialne, ale często o tym zapominamy. Odpowiednie nawodnienie daje dobre samopoczucie i często zapobiega bólom głowy czy brzucha, a także innym bólom. Chyba warto, prawda?
  5. Ja bardzo lubię czytać o zdrowiu... co raz pojawiają się nowe teorie i nowe pomysły na to jak żyć dłużej i być w pełni sił 😄 Szkoda, że nikt nie mówią o tym, że czekolada jest zdrowa i trzeba ją jeść w dużych ilościach 😵
  6. Moim zdaniem trzeba dobrać wszystko do rozmiarów oraz waszych preferencji :) weźcie pod uwagę, że będziecie ich używać parę ładnych lat, więc warto pomyśleć o czymś praktycznym, ładnym i niekoniecznie tanim. Oszczędzanie na tak ważnym sprzęcie jest dla mnie nonsensem. Warto zapłacić raz, a porządnie i mieć spokój na kolejną dekadę niż kupować nieustannie nowe i wciąż nie być zadowolonym. Ja osobiście preferuje materiały miękkie, na pewno nie skórę, która latem przykleja się do ciała, a zimą daje wychłodzenie. Popytaj jeszcze w wybranym przez siebie salonie, na pewno doradzą Ci coś odpowiedniego :)
  7. Ciekawe pytanie... ja ostatnio na temat tego jak wrócic do formy (jedzenie i ćwiczenia) czytałam dobry artykuł na vossp.com - nie wiem czy jeszcze jest na stronie głównej, ale warto znaleźć. Ogólnie do wszystkiego trzeba podchodzic z głową
  8. Aktualnie ma nie ma opcji żeby nie namierzył ciebie urząd celny przy imporcie na celów prywatnych. Nawet jeśli będziesz stosował mrówczą metodę (po 1-2 sztuki w pacce), zdradzi się częstotliwość zamówień. Zamawiając kurierami masz zerową szansę uniknięcia opłat celnych + 23% VAT. Zamawiać pocztą szansa jeszcze istnieje, ale z biegiem czasu zmaleje do zera. Chiny to zabawa dla dużych graczy. Niestety, Tobie pozostaje albo znaleźć w Polsce niszę , albo być producentem rzeczy drogich i unikalnych.
  9. Ja ostatnio dość często decyduję się na dobrej jakości, skórzane produkty. Poczytałam trochę tutaj: www.skorzanaszwalnia.pl i uważam, że warto zapłacić ciut więcej i cieszyć się rzecza przez lata
  10. Jeżeli na smukłym ciele to najlepiej zaakceptować ;) Taki czar bycia kobietą
  11. My mamy w biurze niszczarki :) sprawdza się
  12. Takie prognozy to możesz sobie od razu między bajki wsadzić :). Lepiej skup się na tym co potrafisz robić + poszukaj dobrego źródła towaru. Możesz sprzedawać ziemniaki na rynku, lub nesesery skórzane w butiku to bez znaczenia. Najważniejszy jest zysk :).
  13. Fajny pomysł z takim autem. Sama myślałam ostatnio nad wynajęciem polskiej syrenki ;)
  14. Bardziej niż sklep, proponowałabym zieleniak :). Sama o tym myślę.
  15. U mnie super sprawdzają się buty Nike - to już druga para butów do biegania tej firmy którą mam i jestem mega zadowolona