rokMu88

Użytkownik
  • Zawartość

46
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O rokMu88

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Ja stosuję dietę, uczestniczę w różnego rodzaju biegach, chodzę na basen. Od niedawna znajomy mnie wciągnął w treningi EMS w VictoryBody (jak ktoś jest z Warszawy to polecam). Tu macie pełną informację victorybody.pl początkowo nie byłem przekonany, ale stwierdzam że elektrostymulacja to naprawdę super sprawa. Dużo lepsze efekty, krótsze treningi, zerowe ryzyko kontuzji.
  2. Dzień dobry, czy możecie dać namiar na dobrą firmę (najlepiej mazowsze) która zajmuje się montażem wind towarowych?
  3. Trzeba uważać na przesadnie niskie oferty, bo można się naciąć (tak samo jak z kupnem niebitego samochodu). Mogę polecić sprawdzoną firmę, która zajmuje się sprzedażą wózków (i wynajmem). Chodzi mi o Bilift. Firma o ugruntowanej pozycji, mają sporą ofertę wiec każdy coś dla siebie znajdzie. Ogólnie firma bezproblemowa, wózki dobrej jakości.
  4. W halach czy magazynach coraz częściej znajdują się wszelkiego rodzaju windy towarowe, tak wiec bez dwóch zdań namiar do konserwatora jest potrzebny. Firma el-dzwigsc.pl takie prace serwisowe ogarnia. Zajmują się również dźwigami osobowymi, więc oferta jest 2w1
  5. W tym obszarze specjalizuje się firma Elokon. Bardzo dobra jakość usług oraz po prostu dobre kompetencje. Polecam ich. Korzystałem kilka razy i jak najbardziej po prostu jestem zadowolony. Wszystko, co potrzebowaliśmy po prostu zostało w 100% wykonane.
  6. rokMu88

RODO

Właśnie aby skutecznie zabezpieczyć dane klientów i tak dalej to na pewno warto zainwestować w praktyczny oraz nowoczesny sejf. Tu mogę wam polecić firmę szb.com.pl która takie produkty oferuje. Bardzo dobra jakość, wytrzymałość, do tego też szybka dostawa.
  7. Dzień dobry, odświeżę trochę temat - zapytam o innego typu urządzenie. Chciałbym zakupić urządzenie do biorezonansu. Na rynku jest bardzo dużo tego typu urządzeń, chciałbym więc poprosić o pomoc. Zależy mi na sprzęcie funkcjonalny, maksymalnie prostym w obsłudze, dającym szczegółowe wyniki.
  8. Ja części rolnicze kupuje od lat w agro-hurt.pl i to jest bardzo dobre rozwiązanie. 100% zadowolenia, oferta spoko naprawdę rozbudowana. Do tego ralizacja zamówień bardzo szybka, co też jest ważne, o tym nie muszę chyba nikogo przekonywać.
  9. Części i podzespoły komputerowe między innymi pamięci, dyski twarde, płyty główne znajdziecie odwiedzając stronę esus-it.pl mają super ofertę w tym zakresie. Do tego normalne ceny oraz szybka realizacja zamówień.
  10. Carolina Toyota Wola właśnie ma bardzo fajne sposoby finansowania. Przeglądałem ostatnio ich ofertę bo chcę kupić dostawczaka nowego do firmy
  11. Na pewno wyposażenie przeciwpożarowe jest niezbędne. Tu bym polecił przede wszystkim kontakt z pirotoks.com.pl oni oferują sprzet, wykonują instalacje, do tego sprzedają sprzęt gaśniczy, tak więc ochrona jest kompleksowa i oferta kompleksowa.
  12. My mamy takie meble z firmy Polon Labor, tu adres polonlabor.pl. Firma na rynku już jest sporo czasu, tak więc bez dwóch zdań ma doświadczenie i sporą ilość realizacji. Z resztą na stronie można wszystko obejrzeć. Pracują bardzo dokładnie i meble są wykonane bardzo starannie.
  13. Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta opakowań 3d, trójwymiarowych to polecam kontakt z Profix3d, tu link do nich profix3d.pl ja właśnie u nich sporo opakowań zamawiam i to super rozwiązanie, bo opakowania są zgodne z projektem, dopracowane, nowoczesne, trwałe i estetyczne.
  14. Sport? Jak najbardziej. Takie obiekty są naprawdę fajne i masa ludzi z nich korzysta. Praktyczne są narty wodne, wakeboarding. To wszystko jest po prostu ciekawe. Polecam zajrzeć na stronę firmy system2wakeparks.pl oni specjalizują się właśnie w projektowaniu i budowaniu takich torów oraz niezbędnego zaplecza.
  15. Właśnie też chociażby w kwestii oświetlenia czy montażu różnego rodzaju systemów nawadniających to warto podjąć współpracę chociażby z firmą Toram Systems. Bardzo dobra oferta + doświadczenie. Mają kompetentnych ludzi oraz narzędzia do realizacji tego rodzaju prac.