tczesuaf

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O tczesuaf

• Ranga
    Początkujący
  1. Dobre pytanie, czy wiesz już cokolwiek na ten temat czy to tylko luźny pomysł i jesteś zielony. Pierwsze co to trzeba bardzo dokładnie poznać branże w której chcesz działać zeby nic cie nie zaskoczyło, zwłaszcza gdy w grę wchodzi prawo międzynarodowe. Przypuszczam że będzie duzo papierologii, podatków, ustaw i tak dalej, łatwo wpaść w jakąś pułapkę i płacić kary za jakieś niedopatrzenie. Nie zniechęcam tylko polecam dobrze przeanalizować specyfike branży zwłaszcza pod kątem prawnym.
  2. Na pewno jest to wygodne rozwiązanie ale trzeba je uwzględnić w budżecie i zastanowić sie czy jest to produkt pierwszej potrzeby jeśli dopiero zaczynasz biznes.
  3. Co prawda nie jestem z Krakowa, ale chciałbym sie wypowiedzieć, może coś doradzic, podbić temat. Z tych powyższych najchętniej szedłbym w opcje nr 3. Myśle że lepiej tak niż zaczynać od zera tym bardziej żę celujesz w branże bardzo popularne, zdecydowanie nie niszowe ani nowatorskie. Bałbym sie tez wchodzić w spółke z obcymi ludźmi, roi sie przecież od oszustów. Z rodziną też najlepiej na zdjęciu, ale całkiem obcy.. no nie wiem, nie mialbym chyba zaufania.
  4. Czasem jak spotykam niedzielnych kierowców na drodze to myśle ze przydałby sie taki kurs doszkalajacy, że prawo jazdy nie wystarczy. Nowe samochody mają różne systemy bezpieczeństwa które wpływają na komfort i bezpieczenstwo jazdy ale to nie znaczy ze bezmózgowcy powinni jeździć po drogach w nowych drogich autach.
  5. Nie znam rynku lokalnego który interesuje autora wątku ale nie sądze żeby hala magazynowa była dobrym pomysłem na inwestycje. Jesli już bym taką mial i nie miał co z nią zrobić to owszem, można próbować na niej zarobić. Ale kupować/budować taką w tym celu to nie wydaje mi sie opłacalne.