Yakumona

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Yakumona

• Ranga
    Początkujący
  1. Yakumona

dom

Witam. Powoli przymierzam się do budowy domu jednorodzinnego. Już mam po dziurki w nosie siedzenia w bloku i zamarzył mi się mały domek :D Oczywiście wszystko jest jeszcze w powijakach i mnóstwo pracy przede mną. Niemniej jednak, powoli muszę już zacząć o tym wszystkim myśleć... Macie może doświadczenie w kwestii badań gruntu pod budowę domów jednorodzinnych? Domyślam się, że bez wyspecjalizowanej firmy się nie obejdzie. Mieszkam na ten moment w Katowicach, a budowa będzie miała miejsce gdzieś pod miastem... W Internecie trafiłem na przykład na tego typu usługi http://www.geolog.pl/ Co o tym myślicie? Czy Waszym zdaniem ta oferta jest warta rozważenia? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze temtycznym. Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
  2. Jestem tu nowy, dlatego witam się z Wami. Interesuję się ogrodnictwem i w wolnym czasie aktywnie uprawiam sport. Pozdrawiam!
  3. Ja jak nie mam pomysłu to kieruję się do doświadczonej osoby w tych sprawach. Można się dobrze doradzić w ten sposób.
  4. Bardzo ciekawy pomysł na prezent. Jeżeli docelowa osoba lubi takie trunki, to na pewno nie będzie wybrzydzał.
  5. Często pojawia się taki problem i zapytanie. Dobrze, że podsyłacie takie oferty.