Malgoth

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Malgoth

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam. Kilka dni temu podpisałem z urzędem pracy umowę na dofinansowanie na podjecie działalności gospodarczej. Pani która się tym zajmuje powiedziała mi, że od razu jak dostane środki na konto mogę zacząć kupować potrzebne rzeczy i NIE muszę czekać na założenie działalności gospodarczej na którą mam ponad miesiąc, po prostu teraz mam brać faktury imienne na siebie a jeśli coś będę chciał jeszcze dokupić już po założeniu działalności to wtedy będę brał faktury na firmę. Z kolei w regulaminie jak i umowie nie ma takiej informacji. Jedyne co można znaleźć to: "Wnioskodawca zobowiązuje się do wydatkowania otrzymanych środków, zgodnie z przeznaczeniem w terminie umożliwiającym przedłożenie rozliczenia w okresie 2 miesięcy od dnia podjęcia działalności" oraz "Wydatkowanie oraz rozliczenie otrzymanych środków zgodnie ze specyfikacją we wniosku musi nastąpić w terminie 2 miesięcy od dnia podjęcia działalności gospodarczej". Ktoś się orientuje jak to wygląda? Czy faktycznie jest tak, że teraz mam brać faktury imienne a później na firmę? Pozdrawiam