werkapaprocka

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O werkapaprocka

• Ranga
    Początkujący
  1. Dogodne warunki ma Loan Me loanme.pl. Firma już dłużej działa na rynku, więc to gwarancja tego, że nie będzie żadnej komplikacji przy spłacie. Spłaciłam u nich już dwie pożyczki i jestem zadowolona ze współpracy.
  2. Jeżeli pytacie o zabudowy, polecam właśnie sprawdzoną firmę Intrak. Mieszczą się w Warszawie. Wykonywali dla mnie zabudowy w 3 samochodach dostawczych, które przewożą jedzenie, owoce, jedno z nich leki. Zabudowy są wykonane zgodnie z planem, z dobrych materiałów, ułatwiają pracę i do tego sprawiają, że towar nie jest uszkodzony
  3. Według mnie można kupić naprawdę bardzo dobre auto używane z salonu. Polecam takie rozwiązanie. Auta czasem są prawie nowe, mają akutalne badania techniczne, nie mają uszkodzeń czy wyraźnych śladów użytkowania. O tym trzeba zdecydowanie pamiętać. Polecam zajrzeć do Carolina Toyota Włochy
  4. Faktycznie jeżeli chodzi o urządzenia szklarskie to potrzebna jest doświadczona firma. Tu przejrzałam sobie stronę EPO i widzę, że kilka rzeczy mogłoby mnie bardzo zainteresować, więc muszę się skontaktować po prostu i poprosić o wycenę sprzętu. PS. Fajny namiar - dzięki