Kuba3

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Kuba3

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam, Za miesiąc będę przejmował pizzerię znajdującą się w pawilonie handlowym moich rodziców i do końca nie wiem jak to zrobić i kiedy zacząć ? Mam kilka pytań do was: 1. Co muszę zrobić żeby została przez jakiś czas stara nazwa ? Po poprzedniej właścicielce. Po roku planuje remont, ale ta nazwa się utożsamia z wstrojem który planujemy zmienić. 2. Jak przejąć koncesję żeby nie załatwiać jej drugi raz ? 3. Co trzeba i gdzie zgłosić do gastronomi ? 4. Jak chcę zrobić dania obiadowe to co muszę spełnić ? Obecie są pizze, tortile, kebaby. 5. Macie jakieś wskazówki dla mnie ? Pierwszy raz będę miał styczność z gastronomią to każda wkazówka jest na wagę złota . Pozdrawiam.
  2. Witam, Jestem producentem płaszczy i kurtek damskich i chciałbym eksportować towar do krajów wschodnich. Ostatnio byliśmy na jeden dzień we Lwowie, ale nie znaleźliśmy żadnej hurtowni, ponieważ Ukraińcy mówili że wszyscy kupują w Polsce w Ptaku i że nie ma hurtowni. Szukałem na Google Maps, ale hurtownie okazywały się sklepami internetowymi z tanimi towarami do 20 euro, a nasz towar w Polsce sprzedajemy za 40 euro. Posiada ktoś namiary do takich hurtowni ? Pozdrawiam, Kuba