kandar

Użytkownik
 • Zawartość

  396
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kandar

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeżeli w prowadzonym przez was warsztacie samochodowym będziecie zajmowali się naprawianiem instalacji gazowych, to polecam wam nawiązać współpracę z firmą https://agsklep.com/ Oni zajmują się dostarczaniem części do samochodowych instalacji gazowych. Zaopatrują mój warsztat, więc wiem że można na nich polegać.
 2. Świetnym biurem rachunkowym we Wrocławiu, z którym już od dawna współpracuję jest https://www.ibiswroclaw.pl/ Jeżeli też wam zależy na doświadczonych księgowych to powinniście nawiązać z nimi współpracę.
 3. Jeżeli zależy wam na porządnym nagłośnieniu to polecam wam skontaktować się z firmą http://www.lyd.com.pl/ Oni zajmują się akustyką pomieszczeń oraz wykonywaniem głośników na zamówienie.
 4. Ja sporą część wyposażenia gastronomicznego do mojej restauracji zakupiłem od firmy http://mebleinox.pl/ Jest to świetny producent mebli i wyposażenia ze stali nierdzewnej, więc polecam wam zapoznać się z ich ofertą.
 5. Ja wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednim biurem rachunkowym na terenie Krakowa mogę polecić nawiązanie współpracy z https://www.mendyk.com.pl/ Sam korzystam z usług tej firmy i wiem że można na niej w pełni zaufać.
 6. Jeżeli potrzebujemy leków to zazwyczaj potrzebujemy ich na teraz. To jest spora przewaga aptek tradycyjnych, dlatego zazwyczaj je wybieram. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie to polecam wam zapisać sobie kontakt do apteki http://podwaga.pl/ Oni mają szeroki wybór leków i niezłe ceny.
 7. Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się sprzedażą elementów hydrauliki siłowej polecam zgłosić się do http://prefa-zuraw.pl/ w Szczecinie. Firma ta zajmuje się też naprawianiem hydrauliki siłowej i mogę powiedzieć że można im w tej kwestii zaufać.
 8. Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która ma doświadczenie w wykonywaniu instalacji grzewczych na terenie hal przemysłowych. Ja osobiście polecam wam w tym celu skontaktować się z firmą https://probon.pl/ Tam pracują specjaliści, na których można polegać.
 9. Zgłoszenie się do biura rachunkowego jest najlepszym i najtańszym rozwiązaniem. Co do wcześniej tutaj wspomnianego Krakowa to ja od siebie mogę wam polecić firmę https://ademi.pl/ Oni oferują profesjonalną obsługę księgową.
 10. Jeżeli inwestujecie w nieruchomości to powinniście nawiązać współpracę z firmą, która zajmuje się zarządzaniem najmem. Ja osobiście polecam wam skontaktować się z biurem obrotu nieruchomości http://www.afkpol.com/ Dzięki nim na pewno będziecie zarabiać na posiadanych nieruchomościach.
 11. Wszystkim osobom, które zamierzają podjąć się remontu biura polecam zapoznać się z ofertą firmy http://www.alukon.krakow.pl/ Oni wykonują różnego rodzaju konstrukcje ze szkła i aluminium. Brali udział w przebudowie mojego biura i mogę powiedzieć że wykonali kawał świetnej roboty.
 12. Ja zdecydowałem się na nagranie własnego spotu reklamowego. Zgłosiłem się do firmy http://amitall.pl/ z Gdańską, która zajmuje się produkcją tego typu reklam i mogę powiedzieć że są w tym bardzo dobrzy. Polecam wam się z nimi skontaktować.
 13. Jeżeli rozglądacie się za porządną agencją reklamową na terenie Lublina to polecam wam skontaktować się z https://www.arfa.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że potrafią stworzyć naprawdę kreatywne kampanie reklamowe.
 14. Zainwestowanie w przyczepę campingową to bardzo dobry pomysł na tanie podróżowanie. Ja swoją przyczepę zakupiłem od firmy https://www.autoport-jarocin.com.pl/kemping-c-14_466.html Oni mają ciekawą ofertę i całkiem niezłe ceny.
 15. Mi zależało na wynajęciu Sali konferencyjnej w bardziej prestiżowej części warszawy. Dlatego zdecydowałem się na ofertę firmy http://www.as-bud.pl/, której centrum konferencyjne znajduje się w jednym z Warszawskich wieżowców. Ich sale konferencyjne są zlokalizowane na 15 i 25 piętrze, więc mają przepiękny widok na Warszawę.