kandar

Użytkownik
 • Zawartość

  406
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kandar

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Warto też zadbać o odpowiednią oprawę muzyczną. Jeżeli organizujecie imprezę na terenie województwa małopolskiego to polecam wam skontaktować się z https://www.djnowytarg.pl/ Na nich można w pełni polegać.
 2. Jeżeli prowadzicie własne drukarnie lub inne firmy związane z przemysłem papierniczym to polecam wam nawiązać współpracę z firmą https://www.topsa.pl/ Oni zajmują się sprzedażą bobin, tektur i innych wyrobów celulozowych.
 3. Ja w temacie tworzyw sztucznych mogę wam polecić nawiązanie współpracy z firmą https://www.merplast.com.pl/ Jest to bardzo dobry producent elementów z tworzyw sztucznych, który zaopatruje moją firmę produkcyjną.
 4. W temacie mundurów mogę wam polecić nawiązanie współpracy z firmą https://sztandary-haftowane.eu/ Oni zajmują się wykonywaniem naszywek, emblematów, sztandarów i innych tego typu rzeczy, które są potrzebne w organizacjach i służbach mundurowych.
 5. kandar

  Rekuperacja

  Jeżeli interesuje was temat wentylacji z rekuperacją to polecam wam skontaktować się z firmą http://ventus.info.pl/ Oni zajmują się projektowaniem i montowaniem nowoczesnych systemów wentylacji i są w tym naprawdę dobrzy.
 6. Ja polecam wam wyjechać nad jezioro paprocany w Tychach. Miejsce to jest idealne dla osób z południowej polski, które chcą spędzić urlop nad wodą i nie jechać przez cały kraj. Zajrzyjcie na stronę https://www.pokojepaprocany.pl/ Tam wynajmiecie całkiem niezłe pokoje w dobrych cenach.
 7. Wszystkim osobom mieszkającym w Krakowie, które rozglądają się za porządną kancelarią notarialną polecam zgłosić się do http://www.notariuszkarczewska.pl/ Sam korzystam regularnie z usług tej kancelarii i zawsze spotykam się tam z profesjonalną obsługą.
 8. Transportowane maszyny i inne towary powinny być odpowiednio zabezpieczone. W ty celu polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy http://pl.dr-thiel.net/ oni zajmują się sprzedażą produktów do zabezpieczania ładunków podczas transportu.
 9. Zarobki w dużym stopniu są zależne od tego do jakiej firmy trafimy. Ja osobiście polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://kariera.transpoloniagroup.pl/ Dzięki nim możecie rozpocząć pracę zawodowego kierowcy w porządnej firmie.
 10. kandar

  laptop- ale jaki?

  Jeżeli rozglądacie się za porządnym laptopem w rozsądnej cenie to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://www.cfsklep.pl/ Jest to świetny sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą elektroniki. Sam mam laptop od nich zakupiony i jestem z niego bardzo zadowolony.
 11. Jeżeli w prowadzonym przez was warsztacie samochodowym będziecie zajmowali się naprawianiem instalacji gazowych, to polecam wam nawiązać współpracę z firmą https://agsklep.com/ Oni zajmują się dostarczaniem części do samochodowych instalacji gazowych. Zaopatrują mój warsztat, więc wiem że można na nich polegać.
 12. Świetnym biurem rachunkowym we Wrocławiu, z którym już od dawna współpracuję jest https://www.ibiswroclaw.pl/ Jeżeli też wam zależy na doświadczonych księgowych to powinniście nawiązać z nimi współpracę.
 13. Jeżeli zależy wam na porządnym nagłośnieniu to polecam wam skontaktować się z firmą http://www.lyd.com.pl/ Oni zajmują się akustyką pomieszczeń oraz wykonywaniem głośników na zamówienie.
 14. Ja sporą część wyposażenia gastronomicznego do mojej restauracji zakupiłem od firmy http://mebleinox.pl/ Jest to świetny producent mebli i wyposażenia ze stali nierdzewnej, więc polecam wam zapoznać się z ich ofertą.
 15. Ja wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednim biurem rachunkowym na terenie Krakowa mogę polecić nawiązanie współpracy z https://www.mendyk.com.pl/ Sam korzystam z usług tej firmy i wiem że można na niej w pełni zaufać.