kandar

Użytkownik
 • Zawartość

  233
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kandar

 • Ranga
  Ekspert
 1. Jeżeli chcesz naprawdę zabezpieczyć swoją firmę to powinieneś pomyśleć o czymś jeszcze niż tylko alarm. Zajrzyj na stronę www.agtesserwis.pl Jest to firma, która zajmuje się ochroną informacji niejawnych. Zabezpieczą twój biznes przed inwigilacją i wykradaniem danych.
 2. Organizując imprezę firmową, warto zadbać o odpowiednią muzykę. W tym celu radzę wam wynająć zespół muzyczny lub DJa, który o to zadba. Skontaktujcie się z firmą www.artmargot.pl Oni zrzeszają wielu dobrych muzyków.
 3. Kosmetyki samochodowe i płyny eksploatacyjne wysokiej jakości to podstawa w prawidłowym dbaniu o samochód. Jeżeli poszukujecie odpowiedniej firmy, która sprzedaje tego typu produkty to skontaktujcie się z www.buwar.pl Mają świetne kosmetyki samochodowe i oleje silnikowe.
 4. Jeżeli planujecie zainwestować w nieruchomości to powinniście znaleźć dobre biuro nieruchomości, z którym rozpoczęlibyście współpracę. Od siebie mogę wam polecić www.consilo.pl Firma ta ma swoją siedzibę w Krakowie.
 5. Zapomniałem dodać że chodzi o krowy mleczne. Sztuk około 30
 6. Jeżeli należycie do sektora MŚP z Wielkopolski to skontaktujcie się z Wielkopolskim Funduszem Rozwoju www.wfr.org.pl. Spółka udziela pożyczek firmom, które działają w regionie. Pożyczki są na atrakcyjnych warunkach, a wykwalifikowani pracownicy chętnie służą pomocą. Opłaca się do nich zgłosić!
 7. Warto rozejrzeć się za innymi metodami dofinansowania firmy. Kredyt w banku nie jest najlepszą opcją. Ja na przykład rozważam pożyczkę od Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju www.wfr.org.pl Wspierają regionalne firmy. Oferują pożyczki od 500 tysięcy do nawet 20 milionów złotych.
 8. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu i poszukujecie sprawdzonego adwokata to skontaktujcie się z www.adwokat-kamienowska.pl Adwokat ten specjalizuje się w prawie rodzinnym, medycznym, karnym i spadkowym.
 9. Adwokaci są bardziej kompetentni i mają większy zakres usług. Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina to skontaktujcie się z www.adwokat-weglowski.pl Adwokat ten profesjonalnie podchodzi do swojej pracy.
 10. Ja już od dawna współpracuję z drukarnią offsetową www.anex.pl Jeżeli potrzebujecie ulotki, plakaty, broszury, katalogi czy inne materiały reklamowe to się z nimi skontaktujcie. Świadczą swoje usługi profesjonalnie i mają niezłe ceny.
 11. Czy hodowla bydła na nieduża skalę jest opłacalna? Czy w tym momencie tylko najwięksi mają z tego normalne zyski?
 12. Warto skontaktować się z ekspertem finansowym, który zna się na rynku i wie w co warto zainwestować. Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która wam pomoże to skontaktujcie się z www.consilo.pl Na nich można polegać.
 13. Warto również pomyśleć o innym dodatkowym wyposażeniu. W tym momencie standardem jest ekspres do kawy. Jeżeli jeszcze takiego nie zakupiliście to zajrzyjcie na stronę www.ekspresydokawy.pl Tam spotkacie się ze świetnymi urządzeniami do robienia kawy.
 14. W każdym biurze powinien znajdować się ekspres do kawy. Waszym pracownikom na pewno się to spodoba. Jeżeli poszukujecie dobrego ekspresu to zajrzyjcie na stronę www.ekspresydokawy.pl Mają ciekawą ofertę.