kandar

Użytkownik
 • Zawartość

  424
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kandar

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeżeli zdecydujecie się na wakacje na jachcie to polecam wam zajrzeć na stronę https://enavigare.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą nawigacji morskich, które są niezbędne przy podróżowaniu na otwartych wodach.
 2. Na pewno musicie rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą sprzętu medycznego. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą https://www.emtim.pl/ Sam korzystam ze sprzętu medycznego od nich zakupionego i jestem z niego zadowolony. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.
 3. Warto mieć kontakt do sprawdzonej firmy, która zajmuje się wykonywaniem konstrukcji stalowych. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą http://k-o.com.pl/ z Wrocławia. Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
 4. Organizacja eventów jest wymagająca. Na pewno warto mieć kontakt do firmy, która zajmuje się wynajmowaniem sprzętu eventowego. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.meblostrefa.com/ Jest to sprawdzona firma z Poznania, na której można polegać.
 5. Na pewno warto rozejrzeć się za dostawcami części zamiennych, z którymi rozpoczniemy współpracę. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą https://www.martextruck.pl/ Oni zajmują się sprzedażą części do samochodów ciężarowych.
 6. kandar

  maszyny

  Ja również korzystam z napędów do maszyn przemysłowych zakupionych od wcześniej tutaj wspomnianej firmy https://www.pawo-alu.pl/ i jestem z nich zadowolony. Jeżeli zależy wam na wysokiej jakości sprzęcie tego typu to powinniście się skontaktować z nimi
 7. Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się sprzedażą sprzętu medycznego. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://www.polandoptical.pl/ Oni specjalizują się w sprzedaży sprzętu do gabinetów okulistycznych. W ich ofercie na pewno znajdziecie coś dla siebie.
 8. Jeżeli jesteście rolnikami to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.polskasoja.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=1&strona=1 Znajdziecie tam sporo wskazówek dotyczących uprawy soi. Sam zdecydowałem się na uprawę tej rośliny i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja.
 9. Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się obróbką CNC. Ostatecznie zdecydowałem się na https://www.serwis-pojazdowszynowych.pl/nasza-oferta/obrobka-cnc Firma ta zajmuje się też obsługą mojego taboru kolejowego, więc wiedziałem że można na nich w pełni polegać.
 10. Ja również korzystałem z usług wcześniej tutaj wspomnianej szkoły językowej http://kredkowski.pl/ i jestem z niej bardzo zadowolony. Pracują tam doświadczeni lingwiniści, którzy wiedzą jak nauczać języków obcych. Polecam ich wszystkim osobom z województwa dolnośląskiego.
 11. Ja ostatnio miałem problem z hydrauliką siłową w mojej koparce. Na szczęście trafiłem na firmę http://prefa-zuraw.pl/, która zajmuje się sprzedażą części do hydrauliki siłowej oraz jej naprawianiem. Polecam ich wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Szczecina.
 12. Warto rozejrzeć się za porządną drukarnią, która zajmuje się wykonywaniem tego typu nadruków. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa lubuskiego to polecam wam zgłosić się do firmy https://www.demdruk.com.pl/ Sam korzystam z ich usług i wiem że warto nawiązać z nimi współpracę.
 13. Jeżeli na terenie waszej przychodni świadczycie usługi okulistyczne to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.polandoptical.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości sprzętu optycznego. Sam korzystam z urządzeń od nich zakupionych i jestem z nich zadowolony.
 14. Tworzywa sztuczne w przemyśle mają bardzo wiele zastosowań. Dlatego znalezienie porządnej firmy, która zajmuje się wykonywaniem elementów z tworzyw sztucznych jest ważne. Ja polecam wam zgłosić się do https://www.merplast.com.pl/ Nie będziecie tego żałowali.
 15. Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się świadczeniem usług inżynieryjnych w tym wykonywaniem projektów oraz kosztorysów jest https://www.olbark.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że warto się do nich zgłosić. Firma ta działa na terenie całego kraju.