kandar

Użytkownik
 • Zawartość

  252
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kandar

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Sporo fajnych i rozwijających zabawek znajdziecie w ofercie firmy https://rsmax.eu/ Sam zakupiłem już od nich kilka produktów dla swoich dzieci. Mają bardzo szeroką ofertę i niezłe ceny, więc warto się z nimi skontaktować.
 2. Jeżeli rozglądacie się za szczotkami ręcznymi i szczotkami do maszyn to zajrzyjcie na stronę https://www.szczotkidozamiatarek.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą oraz regeneracją szczotek przemysłowych. Mają całkiem niezłe ceny.
 3. Jeżeli wybieracie się do Łodzi na konferencję to na pewno rozglądacie się za odpowiednimi noclegami w tym mieście. Krótkoterminowy wynajem mieszkań w Łodzi oferuje firma http://www.vibed.pl/ Polecam ich wam jeżeli zależy wam na noclegu w wysokim standardzie.
 4. Ja również korzystam z usług wcześniej tutaj wspomnianej firmy www.actanova.pl, która zajmuje się archiwizacją i przechowywaniem moich dokumentów. Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina to się z nimi skontaktujcie.
 5. Wykonaniem wentylacji przemysłowej w moim zakładzie zajęła się firma www.klimatyzacja-comex.pl Zajęli się też montażem klimatyzacji w moim domu. Firma ta ma swoją siedzibę we Wrocławiu, więc jeżeli mieszkacie w tych okolicach to się z nimi skontaktujcie.
 6. Wentylacja w biurze jest niezbędna. Jeżeli masz w planach zatrudnienie większej liczny osób to powinieneś pomyśleć też o klimatyzacji. Polecam ci skontaktować się z firmą www.klimatyzacja-comex.pl z Wrocławia. Zajmują się systemami wentylacji i klimatyzacji dla biur.
 7. Jeżeli zdecydujecie się na prowadzenie handlu na festynach i innych wydarzeniach tego typu to powinniście wyposażyć się w namiot handlowy. Osobiście polecam wam skontaktować się z firmą www.konke.pl Jest to sprawdzony producent namiotów handlowych.
 8. Zależy od rozmiarów i jakości wykonania magazynu. Jeżeli zdecydowałeś się na nowoczesny magazyn z elewacją wentylowaną to zajrzyj na stronę www.loxan.pl Firma ta zajmuje się sprzedażą oraz montażem systemów elewacyjnych.
 9. Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą części samochodowych jest www.motpol.com.pl Sprzedają części w detalu oraz hurcie. Mają bardzo szeroką ofertę, więc powinniście tam znaleźć to czego poszukujecie.
 10. Dobrym internetowym sklepem motoryzacyjnym jest www.marakces.pl Sporo rzeczy od nich zakupiłem do swojego samochodu i jestem bardzo z nich zadowolony. Posiadają ciekawą ofertę i niezłe ceny, więc warto się przyjrzeć ich ofercie.
 11. Mieszkam w Łodzi i tutaj kasę fiskalną oraz wagę elektroniczną do swojego sklepu zakupiłem od firmy www.3xlsystem.pl Ich sprzętu używam już od jakiegoś czasu i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam wam się do nich zgłosić.
 12. Wykładziny w biurach są najczęściej wybieranym rozwiązaniem. Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmie się montażem wykładziny w waszym biurze to polecam wam skontaktować się z www.abc-podlogi.eu Firma ta ma swoją siedzibę w Szczecinie.
 13. Jeżeli zdecydowaliście się na wykonanie budynku przemysłowego w technologii żelbetowej to polecam wam skontaktować się z firmą https://www.biafra.com.pl/ Oni mają doświadczenie w wykonywaniu tego typu budynków i robią to bardzo dobrze.
 14. Budowa własnej stacji benzynowej to ciekawy pomysł na biznes. Jeżeli się na to zdecydujecie to polecam wam nawiązać współpracę z firmą http://www.petronova.pl/ Oni zajmują się wyposażaniem i budowaniem stacji paliw. Działają bardzo sprawnie i za rozsądne pieniądze.
 15. Bardzo dobrą firmą cateringową z usług, której niedawno korzystałem jest www.catering-pyszne.pl Jedzenie, które przygotowali na konferencję organizowaną przez moją firmę było przepyszne. Firma ta ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej.