kallynowskyAdm

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kallynowskyAdm

• Ranga
    Początkujący
  1. W przypadku lotów biznesowych (w moim przypadku) nigdy czas wylotu nie był w Call&Fly dłuższy niż 2h. Przy lotach cargo podobnie. Przy transporcie samochodowym proces dostawy trwa o wiele dłużej. Do tego jest większe ryzyko uszkodzenia towaru (wypadek) lub kradzieży.
  2. To transport lotniczy będzie najszybszy i najbardziej opłacalny. Dostarczenie towaru np. do Wielkiej Brytanii czy Niemiec trwa kilka godzin. Korzystałem w usług Call&Fly w tym zakresie kilka razy i polecam. Są terminowi. Najlepiej zadzwonić i się „dogadać”.
  3. Call&Fly callandfly.pl świadczy takie usługi. Wejdź na stronę, tam są wszystkie potrzebne informacje. Organizują zarówno loty prywatne (osobowe), jak i loty cargo.
  4. To jak ma być budowa maszyn to polecam kontakt z firmą, która typowo specjalizuje się w tego rodzaju zleceniach. Tu mogę zarekomendować firmę, z którą miałem kiedyś możliwość współpracy i wiem, że są teminowi i potrafią sprawnie ogarnąć temat. Chodzi mi o Unterschuetz. Kompleksowa oferta, dobra cena, normalne podejście do zamawiającego. Na stronie jest dobrze opisana ich oferta