aleksis

Użytkownik
  • Zawartość

54
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O aleksis

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. też kupilam sobie dostęp do tego portalu, widzę, ze wydawnictwo wiedza i praktyka ma sporo specjalistycznych serwisów i czasopism, w pracy to duże ułatwienie bo ma się sprawdzone informacje w jednym miejscu
  2. Znacie jakieś ciekawe strony albo portale związane z ksiegowością?? Korzysta ktoś z was z portalfk.pl widziałam, że mają opcję skorzystania z okresu próbnego, sporo ciekawych materiałów tam znalazalm
  3. Pytanie do elektryków - znacie jakieś dobre, specjalistyczne serwisy, które ułatwiają wam pracę? Zastanawiam się nad kupieniem dostępu do portaldlaelektryka.pl jest tam sporo praktycznych informacji, filmy instruktażowe, to na pewno by mi się przydało
  4. co wam pomaga w prowadzeniu biznesu?? Korzystacie z jakichś dodatkowych portali, szkoleń? Znalazłam platformę educado.pl na której jest sporo szkoleń m.in. dotyczących zmian związanych z nowym ładem
  5. Nie wiem z jakiego szkolenia korzystałeś ale to jest spoko https://www.lp-wip.pl/praktyczny-komentarz-do-ustawy-o-vat możesz sobie wykupić testowy dostęp za 9,90 zł na 14 dni, materiałów jest sporo, mi dużo się rozjaśniło po lekturze
  6. dzięki, jestem już po rozmowie, wygląda to spoko, jakby coś nie wyszło to chociaż nie będę się męczyć z czynszem za lokal przez kolejne lata bo zazwyczaj przy lokalach podpisuje się umowę na dłużej
  7. napiszez coś więcej? Czy samemu się szuka miejsca czy oni pomagają ze znalezieniem lokalizacji? Ile mniej więcej to czasowo zajmuje, te wszystkie formalności?
  8. jak wygląda otworzenie punktu gastro w sieci jakiejś? Chcę się przebranżowić i biorę pod uwagę franczyzę jakiejś budki np. z kebabem
  9. są tu osoby prowadzace ten rodzaj biznesu?? Warto otworzyć punkt w sieci, głównie zastanawiam sie nad kebabem, to brakuje takiego miejsca w okolicy
  10. moja siostra studenta pracowałam w tym kebsie w wakacje, mówiła że roboty mieli mnóstwo, jedzenie schodzilo bardzo dobrze, udało jej się sporo w wakacje zarobić ;) z tego co wiem to obroty tam mieli niezłe i ten właściciel zdecydował się otworzyć drugi punkt
  11. mam swój salon fryzjerski, wykształcenie mam w tym kierunku i dla mnie to było oczywiste że w końcu postawię na własny biznes, dzięki poleceniom mam coraz więcej klientów, pracuję głównie na urządzeniach Babyliss pro, od lat ich używam i spradzają się bardzo dobrze, niedawno kupiłam nowy trymer z silnikiem ferrari i metalową obudową, mozna go zarówno bezprzewodowo jak i przewodowo używać
  12. Czy ktoś z was ma prenumeratę któregoś z czasopism wydawnictwa Wiedza i Praktyka?? Myślę nad abonamentem przeglądu Płacowo-kadrowego przydałoby mi się to w pracy i jest okres próbny do wykorzystania
  13. Zastanawiam się nad wykupieniem abonamentu jednego z czasopism Wydawnictwa wiedza i praktyka. Znacie to wydawnictwo? Potrzebuje specjalistycznej wiedzy, szukanie samemu zajmuje mi duzo czasu i coraz ciężej mi idzie bycie na bieząco. Taka prenumerata bardzo by mi ulatwila zycie.
  14. Używa ktoś z was w pracy odzieży podgrzewanej?? JAkie polecacie? Chodzi mi głównie o odzież wierzchnią typu kurtka, sprawa pilna, robi się coraz zimniej. Na długo wystarcza jeden akumulator?
  15. na święta dostałam od rodzinki karbownicę do włosów babyliss, aż mi się przypomniały czasy szkolne, bo wtedy na takie fryzury był szał, ale i teraz na Sylwestra zrobiłam ną kilka pasm i wygladało to super, a jeszcze bardziej ucieszona moja córka, nastolatka bo ciąge cos na włosach kombinuje i wrzuca na serwisy społecznościowe. Ta karbownica jest dużo przyjaźniejsza w obsłudze niz ten mój dawny model