aleksis

Użytkownik
  • Zawartość

44
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O aleksis

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. mam swój salon fryzjerski, wykształcenie mam w tym kierunku i dla mnie to było oczywiste że w końcu postawię na własny biznes, dzięki poleceniom mam coraz więcej klientów, pracuję głównie na urządzeniach Babyliss pro, od lat ich używam i spradzają się bardzo dobrze, niedawno kupiłam nowy trymer z silnikiem ferrari i metalową obudową, mozna go zarówno bezprzewodowo jak i przewodowo używać
  2. Czy ktoś z was ma prenumeratę któregoś z czasopism wydawnictwa Wiedza i Praktyka?? Myślę nad abonamentem przeglądu Płacowo-kadrowego przydałoby mi się to w pracy i jest okres próbny do wykorzystania
  3. Zastanawiam się nad wykupieniem abonamentu jednego z czasopism Wydawnictwa wiedza i praktyka. Znacie to wydawnictwo? Potrzebuje specjalistycznej wiedzy, szukanie samemu zajmuje mi duzo czasu i coraz ciężej mi idzie bycie na bieząco. Taka prenumerata bardzo by mi ulatwila zycie.
  4. Używa ktoś z was w pracy odzieży podgrzewanej?? JAkie polecacie? Chodzi mi głównie o odzież wierzchnią typu kurtka, sprawa pilna, robi się coraz zimniej. Na długo wystarcza jeden akumulator?
  5. na święta dostałam od rodzinki karbownicę do włosów babyliss, aż mi się przypomniały czasy szkolne, bo wtedy na takie fryzury był szał, ale i teraz na Sylwestra zrobiłam ną kilka pasm i wygladało to super, a jeszcze bardziej ucieszona moja córka, nastolatka bo ciąge cos na włosach kombinuje i wrzuca na serwisy społecznościowe. Ta karbownica jest dużo przyjaźniejsza w obsłudze niz ten mój dawny model
  6. Nie wiem co oznacza nietypowe, dla osoby, która pracuje w danym miejscu to będzie pewnie normalka, w swoim salonie fryzjerskim w przewadze mam urządzenia babylissPRO, są wytrzymale, ładnie, estetycznie wykonane i poręczne. Mam maszynki, suszarki, prostownice od nich.
  7. Na pewno są tu osoby pracujące większość dnia na zewnątrz, sprawdza się wam odzież ogrzewana? Jak się takich ubrań uzywa? Da się je prać, suszyć w suszarce? Dla mnie najlepsą opcją opcją jest kurtka lub ciepła bluza
  8. do swojego salonu zamawiałam w necie, suszarki mam od babylissPRO,teraz jedzie do mnie nowa strzyżarka też od nich, wybrałam model 4tists FX8700GE GOLDFX. Wygląda świetnie i z tego co mi osoby branży mówiły to ostrza ma nie do zdarcia. Można używać bezprzewodowo i przewodowo, super opcja jak akumulator pada a mamy klienta na fotelu.
  9. zobacz sobie system dotykacka, używam i jestem zadowolona, super prosty jest ten system w obsłudze, można na bieżaco sprawdzać czego najwiecej i najszybciej schodzi
  10. Jakie polecacie dobrej jakości zamienniki tonerów do drukarek brother? Używacie zamienników activejet? To chyhba najbardziej znana marka zamienników.
  11. tylko zamienniki, szkoda wydawać na oryginały skoro można podobnej jakości kupić zamiennik i to za dużo mniejszą cenę. Activejet mi się wiele razy sprawdziły, są wydaje i drukarka je bez problemu wykrywa
  12. dobrze wiedzieć, na ile mniej więcej Ci wystarcza ta bateria? Czy faktycznie tak szybki jest jak piszą? Podobno wszystko śmiga i działa bardzo płynnie.
  13. to daj znać czy się zdecydowałaś, marka znana i ceniona w firmach, dużo ludzi korzysta jako telefony służbowe, jak sobie pomyślę o pisaniu maili z mojego dotykowego smartfona to krew mnie zalewa, literówka za literówką i średnio to profesjonalnie wygląda
  14. i jak Ci się telefon sprawuje? Ludzie piszą że bateria to im po kilka dni trzyma, mój to maks jeden dzień i tak wolę wieczorem go podładować na wszelki wypadek