dedefestik

Użytkownik
  • Zawartość

27
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O dedefestik

• Ranga
    Początkujący
  1. Polecam restaurację Sakana w Warszawie na Moliera. Można od ręki wynająć bez kłopotu nawet większą ilość stolików. Co do jedzenia to jest ono na 5 – naprawdę bardzo smaczne. Do tego można się zapisać np. na warsztaty sushi dla pracowników. Gwarantowana zabawa, można się czegoś praktycznego nauczyć, no i posmakować prawdziwej japońskiej kuchni
  2. Można bez problemu kupić dobrej jakości półmaski filtrujące. Osobiście polecam Broyx. Mogą służyć zimą jako ochrona przed smogiem, albo wiosną jako antyalergiczne. Oba rozwiązania są super. Jeszcze warto też wspomnieć o tym, że półmaski posiadają jako jedyne certyfikat CE
  3. Również poelcam wyżej wspomnianą wulkanizację Gumiś. Kupiłem u nich dwa komplety opon. Ceny OK, po montażu jazda bardzo komfortowa
  4. Jeżeli chodzi o samochody francuskie to polecam auto serwis Moto Partner z Warszawy. Są ok. Terminowi, rzetelni, mają bardzo duży wybór części, wiec długo na naprawę nie trzeba czekać
  5. Kilka dni temu byłem w PanKejk. Super miejsce i pozytywne opinie o tym miejsu nie są przesadzone. Pankejki smaczne, dobrze przygotowane i fajnie podane. Można tak zaprosić klienta na spotkanie bez przeszkód
  6. Wcześniej padło pytanie czy nie ma ktoś namiaru do firmy, która specjalizuje się w regeneracji drążków kierowniczych do samochodów ciężarowych. Mamy. Ostatnio współpracowałem ze Skraw-Metem (firma z Sopotu). Polecam współpracę. Firma solidnie wykonała robotę, w terminie, za ustalone pieniądze, nie było jakiegoś przeciągania albo zmiany ceny w trakcie trwania usługi. Na stronie są wszystkie niezbędne informacje.
  7. A ile trwa przygotowanie takiego prywatnego lotu i lotu cargo?
  8. Jak najbardziej różnego typy opakowania, folie, taśmy. To podstawa i produkty powszechnie wykorzystywane w magazynach. Tak więc warto zainwestować. Chociażby firma centropack.pl oferuje taki asortyment.
  9. Polecam odwiedzić stronę firmy bthfast.pl oni oferują nowoczesne i różnorodne (to też ważne) części do maszyn rolniczych. Czasem wiem to z doświadczenia nawet w specjalistycznych sklepach jest trudno coś kupić, więc taki namia jest bardzo przydatny
  10. Laminaty są potrzebne. Z tego wykonuje się chociażby obudowy maszyn, tu mam na myśli taką firmę Lamin. On specjalizują się w wykonywaniu właśnie tego rodzaju zamówień. Mają odpowiednie zaplecze techniczne, do tego są terminowi. Wystarczy dostarczyć projekt.
  11. Ogólnie moim zdaniem bardzo dobry pomysł na biznes, bo na szczęście klientów nie będzie brakować. W kwestii szkoleń, które przecież są bardzo ważne, można zrobić też szkolenie na przykład na diagnostę samochodowego w warszawskim PIMOT. To jest odpowiednie miejsce do tego. Jeden z moich znajomych robił i pracuje teraz jako diagnosta właśnie.
  12. A to prawda. Akurat z własnego doświadczenia znam ten salon i mogę polecić. Jedna z firm, którą prowadzę - tam kupowaliśmy (to znaczy w tym salonie) 2 samochody. Bezawaryjne działanie jest
  13. Drukarnia Anex z Wrocławia. Kompleksowa oferta, dobre ceny, szybka realizacja zadań. Do tego stawiają na jakość tego, co robią i do tego są jak najbardziej terminowi. Warto wejść na stronę, sprawdzić ofertę no i oczywiście podjąć współpracę.
  14. Właśnie w kwestii takiej, że potrzebne jest oświetlenie, nawodnienie, ogólnie instalacje w magazynach, obiektach typowo rolniczych czy hodowlanych to polecam firmę Toram Systems. Łatwo ich znaleźć w sieci. Mają bardzo fajną ofertę, mam pewność że bardzo dobrze dopasowaną do potrzeb takich klientów.
  15. O ile dobrze widzę, to oni mają i nowe samochody i używane samochody, tak więc oferta pod tym względem jest kompleksowa