grzechugrzes

Użytkownik
  • Zawartość

27
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O grzechugrzes

• Ranga
    Początkujący
  1. U nas w firmie kwestie IT ogarniają Zdobywcy Sieci. Oprócz bieżącej administracji wdrażają seo, żeby nasze strony były niezmiennie wysoko w wynikach wyszukiwania.
  2. Do obsługi kelnerskiej i ogólnie jedzenia i picia zatrudniamy Catering Blue spod Siedlec. Zawsze wyczarują coś fajnego np. finger food, że można spróbować wszystkiego po trochu i poznać nowe smaki.
  3. Najlepiej smarować skalp wcierką kaminomoto, kobieta mi ją kupiła jak włosy zaczęły mi się przerzedzać i o dziwo odrosły a już chciałem zbierać na jakieś zabiegi chirurgiczne
  4. Zamawiam mamie kwiaty na poczcie kwiatowej z dostawą do rąk własnych. Jeszcze ani razu mnie nie zawiedli, a korzystam kilka razy do roku, bo mieszkam za granicą a chcę pokazać że pamiętam o ważnych datach.
  5. Uważam, że warto zainwestować w mieszkanie, moje m2 na osiedlu pod dębami na Białołęce to dobrze ulokowana gotówka. Nie stoi puste bo je wynajmuje więc co miesiąc konto zasila odpowiednia sumka. Po opłaceniu czynszu całkiem sporo zostaje, więcej niż by mi dali na lokacie w banku.
  6. Trzylatki są bardzo ruchliwe więc rowerek biegowy toyz będzie dobrym prezentem dla szkraba w tym wieku. Mój synek dostał coś takiego na urodziny i teraz to jego ulubiona zabawka.
  7. Budowa domu wiąże się z kosztami, trzeba się szykować na wydatek rzędu kilkuset tysięcy PLN. Ile dokładnie, to zależy od wielu czynników np. powierzchni, rodzaju materiałów itp. Na stronie biura projektowego Homekoncept można pobrać szczegółowy kosztorys, który jest aktualizowany na bieżąco i sprawdzić, ile szacunkowo będzie kosztował dom, który nam się podoba.
  8. Handel warzywami to nie jest bułka z masłem że tak powiem. Własna działalność to dodatkowy stres, konieczność wczesnego wstawania na giełdy i sprzedania towaru po dobrej cenie zanim nie zwiędnie bo wtedy kasa zmarnowana
  9. Upolowałem na raty 0% w Neonet drukarkę laserową BROTHER HL-1112E. Koszty eksploatacyjne nie są wysokie, bo współpracuje z tonerami na 1000 stron, a duży podajnik pomieści 150 kartek papieru. Dobra drukarka za nieduże pieniądze.
  10. Materiał powinien być lekki, przewiewny i najlepiej bez szwów, właśnie z takich włoskich tkanin zamawiam odzież rowerową w sklepie internetowym morecycling jest szyta w Polsce i idealna do wyczynowego uprawiania sportu.
  11. U nas w firmie od jakiegoś czasu jeździ rexton, to pierwszy koreańczyk w naszej flocie ale nie ostatni bo stosunek ceny do jakości zaskakuje na plus
  12. Zamawialiśmy jedzenie na imprezę firmową w cateringu Blue w Mokobodach k. Siedlec. Zawsze to taniej niż wynajęcie osobnego lokalu no i nie ma sztywnych godzin, w których można się bawić.
  13. Wygodne i ekskluzywne meble w biurze podnoszą prestiż firmy. Kupiliśmy do poczekalni dla klientów skórzaną sofę gala collezione, robi wrażenie na ludziach, którzy do nas przychodzą i o to chodzi
  14. Ostatnia impreza na jakiej byłem była zorganizowana przez Amer Event. Było tam dosłownie wszystko. Dobre jedzenie, alkohol, muzyka i przebrania. Cała sala była zaaranżowana w stylu octoberfest. Zdecydowanie jest co wspominać 😉
  15. Wynajęliśmy na firmową konferencję salę różaną w Hotelu Bończa. Był efekt wow, bo sala jest gustowna, a podłoga wykonana ze szkła, pod którą płynie rzeka, co robi wrażenie. Poczęstunek dla prelegentów i uczestników także wszystkim smakował. Przy okazji zostaliśmy na weekend na integrację, żeby zwiedzić ciekawe miejsca w Szczecinie.