Ryszard.Polakowski

Użytkownik
  • Zawartość

15
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Ryszard.Polakowski

• Ranga
    Początkujący
  1. Jeżeli szukasz dobrej firmy przewozowej, która nas przewiezie na taka wycieczkę to polecam firmę z okolic Piaseczna i jest to firma Nat-Mat z Gołkow. Firma oferuję przewóz autokarowy po całej Polsce autokarem lub busem w pełni wyposażonym i co najważniejsze wygodnie i czysto.
  2. A jeżeli chodzi o doszkalanie , szkolenie lub samo dokształcenie się to ja polecam kursy z zakresu komunikacji - obsługi klienta, rozwoju osobistego, prawa, administracji, sprzedaży - negocjacji, hr, rachunkowości, zarządzania projektami, bhp - ppż z firmy w Zielonkach pod Warszawą P&M Group . Warto zapoznać się z ich oferta na stronie.
  3. Kiedyś korzystałem z porady prawnej w Kancelarii Łodzi u Pan Krakowińskiego i ta kancelaria mieściła się na Żwirki 16. Bardzo sprawnie u dzielono mi porady i Pan bardzo rzetelnie odpowiadał na moje pytania. Po konsultacji wiedziałem co mam robić i taka porada nie kosztowała mnie dużo pieniędzy.
  4. Hm....tez racja ...mnie zawsze nudziły takie "suche" konferencję bez żadnych atrakcji. Kiedyś jak zaczynałem pracę to firma zorganizowała szkolenie i konferencję gdzies nad morzem...chyba w Sopocie ...wspominam to do dziś.
  5. Ja lubię mazury ale nie zawsze mam czas jezdzić tak daleko dla tego wybieram moje mniejsze mazury czyli zalew zegrzyński. Jak już jestem to wybieram hotel Marina Diana w Białobrzegach.
  6. Migrena to podstepna choroba, która może mieć wiele przyczyn ale tez świadczyć o chorobie. Mój brat cały życie mial napady migreny i bolala go głowa...neurolog stwierdził, że to migrena i tyle...po kilku latach mój brat mial tak silny ból głowy ze zemdlał i trafil do szpitala - okazało się ze ma padaczkę.
  7. Jeżeli juz to ja bym kupił laptopa ..... bo to się przyda dziecku do nauki a tablet to tylko do oglądania filmow kub nie wiadomo czego. Mojemu synowi chrzesni kupili na komunie rower i to tez jest jak la mnie fajny prezent.
  8. Ja jestem ustawiony z żonka dziś na szaszłyki.... i kupie do tego jakies winko i posiedzimy sobie dziś przy dobrym jedzonku.
  9. Ja w swoim ogrodzie mam meble ogrodowe z ratanu i mam je już bardzo długo ale na zimę i jesień chowam je do garażu .
  10. Majówka majóweczka...ja jadę na grila do zegrza do promenady i będę sie napawał słoncem , zapachem kielbaski i popijał zimne piwo.
  11. Ja staram sie biegać dwa razy w tygodniu i chodze na basen... niestety siedzenie w pracy sprzyja powstawaniu chorób.... dla tego jak ktos siedzi cały dzień za biurkiem to dobrze jest się ruszyć po pracy.
  12. Moja znajoma kupowała tam sukienkę i przesłali jej plastikową sukienkę ,która nie miała nic spólnego z tym co miała na zdjęciu i w opisie.
  13. Jak grzybki to tylko od mojego taty...ni ekupuję żadnych grzybow z bazarków czy innych stoisk bo to strach.
  14. Ja mialem kiedyś taka akcję z awarią auta i skorzystałem z pomocy drogowej z internetu bo nic nie przyszło mi do główne.... ale niestety słono za to zapłacilem...może jak mial bym jakis namiar do sprawdzonej firmy to bym zapłacił mniej .
  15. Ja na początku zakładania swojej działalności nie mialem dużo kasy na meble i wszystko kupiłem używane na allegro. Teraz już jest lepiej i sukcesywnie wymieniam na nowe i lepszej jakości.