martakont

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O martakont

• Ranga
    Początkujący
  1. ja kupiłam mieszkanko pod wynajem :) Od dewelopera red.co bo ma mieszkania bardzo dobrze wykończone w różnych miast. Ja akurat kupiłam w Poznaniu. - dobra lokalizacja, dużo obiektów wokół. Rodzina, której teraz wynajmuję, jest bardzo zadowolona :))
  2. Ja z neoglandyny polecam suplementy! Kwasy tłuszczowe, suplementowałam się kilka miesięcy temu i przyznam, że efekty niesamowite, skóra gładsza w dotyku :)
  3. dla mnie swojska piwniczka! Uwielbiam, jest tak dużo różnych eko produktów i ceny fajne, pzdr!
  4. martakont

Zdrowie

Ja zawsze ekologiczne produkty zamawiam na swojskiej piwniczce, np. oleje, makarony, kasze i słodycze. Bardzo dobry skład i cena:)
  5. My urządzaliśmy łazienkę i kupowaliśmy wyposażenia w firmie idealstandard, klasyczne, proste i dobrze wykończone akcesoria. Dopasowane do stylu w jakim ogólnie prezentuje się nasze biuro, bez żadnych zbędnych udziwnień itp :) Polecam :)
  6. Ja kupiłam dla cioci metamorfozę w salonie InHarmony w Warszawie, tylko, że ona jakby naprowadziła mnie na to. Mówiła, że bardzo chciałaby, żeby profesjonaliści doradzili jej co, do ubioru, makijażu, fryzury. Była bardzo zadowolona bo zmiana niesamowita :)
  7. A słyszeliście o Fitsy? Umawiasz się z kimś na trening, bieg i można też w ten sposób poznać kogoś, kto ma podobne pasje, zainteresowania.
  8. Ja i moi bliscy nie raz korzystaliśmy z usług Radcy Prawnego Lucyny Szabelskiej. W sprawach rozwodu i ustalenia ojcostwa. Pani adwokat załatwiła wszystko sprawie, tak jak należy. Polecam z czystym sumieniem. Cierpliwa, profesjonalna i przede wszystkim skuteczna.