Justyna_Macko

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Justyna_Macko

• Ranga
    Początkujący
  1. Ja z polecenia trafiłam do FunkyMedia. Mają świetne opinie i ja sama jestem zadowolona z ich usług. Ogólnie sama próbowałam coś szperać w sieci, a to żeby "zoptymalizować" (w moim przypadku chyba tylko pogorszyć sprawę). No ale to dopiero oni pomogli dobrze wypromować mój sklep, żeby był w ogóle widoczny w sieci... sama poległam, przyznaje sie bez bicia.
  2. postaw nie na nową stronę, czyli subdomenę, tylko na zakładkę z blogiem. po co dwie witryny? podegraj po prostu wordpressa i już! a blog zawsze warto mieć, o ile będzie on systematycznie uzupełniany
  3. Zawsze warto postawić na jedno i drugie. Przede wszystkim mając sklep internetowy możesz dowolnie wrzucać też produkty na Allegro. I to też będzie dobre rozwiązanie. Ja polecam jedno i drugie. Sama mam sklep internetowy.
  4. Ulotki to wg mnie dobra opcja, jesli mamy sklep stacjonarny, np. jakiś osiedlowy. Dodatkowo nie warto zatrudniać kogoś do roznoszenia, tylko spedzić trochę czasu i samemu przejść się i powrzucać ulotki do skrzynek. Chyba, że zależy Ci na dużo większym zasięgu.
  5. A może jakieś wyjście na kręgle? A jeśli to w jednym miejscu to: barmani wraz z pokazem robienia drinków dobra muzyka masa jedzenia -oczywiście smacznego jedzenia parkiet do tańczenia może pokaz sztucznych ogni? albo tańca z ogniem? I każdy bedzie szczęśliwy! :D
  6. Cześć, ja też jestem nowa! :D