adepor

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O adepor

• Ranga
    Początkujący
  1. Co do czasu oczekiwania - to 6 tygodni. Niby sporo, ale jakość wykonania jest wyśmienita, więc czekać warto ;) A cena, to zależy od twoich wymagań. Jednak według mnie jest adekwatna do jakości.
  2. Ja osobiście stawiam na garnitury szyte na miarę od Hegg. Profesjonalny wygląd bardzo pomaga mi w kontaktach z klientami, łatwiej zrobić dobre wrażenie ;)
  3. Polecam kupić jej jakąś sukienkę, albo ubranie ;) Kobiety zwykle narzekają na braki w szafie. Dlatego może warto kupić np. taką sukienkę ze sklepu merg.pl - https://www.merg.pl/product-pol-75544-MAGDA-Sukienka-rozkloszowana-PASTELOWY-ROZ.html Zwłaszca, że zbliża się lato, a więc częściej kobiety będą zakładać luźne stroje ;)
  4. Nie wiem co dokładnie rozumiesz przez "jakość" konta. Hekko posiada bardzo dobre jakościowo usługi, jednak ważne jest dopasowanie rodzaju usługi do potrzeb. W twoim przypadku serwer dedykowany faktycznie wydaje się być dobrym pomysłem.
  5. Ja mam podobne zdanie jak forumiak - też cenię sobie usługi Hekko, mają obecnie bardzo ciekawą ofertę, dopasowaną zrówno dla mniej jak i bardziej wymagających użytkowników :) A obecnie na ich blogu można znaleźć kod rabatowy ;)
  6. Aktywnie prowadzony hosting firmowy może dać dobre rezultaty ;) Tylko potrzebujesz odpowiedniego hostingu takiego jak Hekko, który gwarantuje duży czas uptime, dzieki temu twój blog będzie zawsze dostęþny dla potencjalnych klientów ;)
  7. Spójrz na firmę Hegg - tam konsultant przyjeżdża do twojego domu. Sam korzystam i jestem zadowolony ;)
  8. też mam dobre doświadczenia z garniturami szytymi na miarę. Tylko ja korzystam z oferty Hegg, ponieważ tutaj wszystko odbywa się w moim domu, to do mnie przyjeżdża przedstawiciel firmy.