zux

Użytkownik
  • Zawartość

28
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O zux

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Na pewno oryginalna propozycja, może się wielu osobom przydać.
  2. Ja tam zarezerwowałam kwaterę we Włoszech na wakacje.
  3. Bookapart, Nocowanie czy Booking mają sporo fajnych kwater, do tego w naprawdę różnych cenach
  4. Ja też często z tej bazy korzystam, jeszcze się nie zawiodłam ani razu rezerwując tam apartament
  5. Nie mogę się nie zgodzić, ja też bardzo chętnie korzystam z tej bazy
  6. Ja zdecydowałam się na Włochy w tym roku, ale dopiero we wrześniu. Kupiłam sobie już bilety lotnicze i niedawno zarezerwowałam kwaterę na bookaparcie także te najważniejsze rzeczy mam już z głowy.
  7. Ja także lubię Bookapart, często też zaglądam na Nocowanie czy Booking
  8. No właśnie, w stolicy jest mnóstwo kwater, wystarczy sobie przejrzeć propozycję serwisów typu bookapart czy booking
  9. Hej, niedługo będę we Wrocławiu, ale tylko przejazdem. Chciałabym się gdzieś ulokować na kilka godzin, ale nie mam pojęcia gdzie. Możecie polecić jakieś fajne miejsce? Chodzi tylko o godzinę czy dwie. (I nie chodzi mi o sklep czy coś podobnego)
  10. Mają fajne apartamenty w całkiem dobrych cenach więc myślę, że na pewno coś się znajdzie
  11. Ja bratu kupiłam klawiaturę gamingową w teletorium, brat się bardzo z niej ucieszył :)
  12. zux

Zakupy

Ja też, zarówno z tego online jak i stoiska w moim CH
  13. Teletorium całkiem lubię, tak to Media Expert
  14. Rejestrator fajny, przydatny. W ogóle myślę, że gadżety z kategorii moto mogą być świetnymi propozycjami na prezenty