Kasia.Gawrońska

Użytkownik
  • Zawartość

28
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Kasia.Gawrońska

• Ranga
    Początkujący
  1. Jeżeli jesteś z Krakowa i chcesz poprawić swój angielski to koniecznie zapisz się na intensywny kurs angielskiego Kraków do szkoły www.poliglota.pl. Polecam tą szkołę bo uczą naprawdę dobrze.
  2. Ja również polecam ten warsztat www.szyby-autobusowe24.pl gdzi emożna wymienić szyby autobusowe. Z tą firmą mamy 1000% pewności, że wszystko zamontowane jest tak jak powinno i możemy śmiało i bez obaw jechać w trasę.
  3. Do restauracji trzeba obowiązkowo kupić meble ze stali nierdzewnej bo bez tego ani rusz. Takie meble najlepiej kupić w firmie, która robi taki meble - i my kupowaliśmy takie meble w tej firmie Zakład Ślusarski GREŃ w PSZCZYNIE. W tej firmie można zamówić również drzwi nierdzewne, stoły, balustrady nierdzewne, nierdzewne szafy, wieszaki i suszarki do butów, nierdzewne instalacje systemu mycia, wózki wędzarnicze oraz wózki transportowe.
  4. Warto zainwestować w fajny wystrój restauracji bo to przyciąga klientów ...nooo po za oczywiście smaczną kuchnią :). Jakiś czas temu wpadła mi w oko opcja drewnianych okładek na menu i z tego co pamiętam takie okładki robi firma z Wałbrzychu Decorest . Mam zamiar wymienić stare nie atrakcyjne menu i wprowadzić drewniane okładki .
  5. Może myjnia samochodowa ??? na takie usługi zawsze jest popyt. Na początek możemy otworzyć myjnie ręczną a potem mechaniczna. Warto tez na początek rozeznać się jakie firmy oferują zaopatrzenie takich myjni. Ja znam taka firmę jest to firma EHRLE. Ofrują chemie samochodowa, odkurzacze, myjki i wszystkie potrzebne akcesoria.
  6. Jaki prezent ? ja dostałam od męża super prezent jakiś czas temu .... zabrał mnie na wycieczkę do hotelu Caspar w uzdrowiskowej miejscowości Cieplice k. zielonej Góry. Była bardzo fajnie i klimatycznie. Spędziliśmy tam bardzo miły weekend i wypoczeliśmy w strefie spa.
  7. My często korzystamy z usług firmy z Piaseczna P.U.H. Nat-Mat bo ta firma jest bardzo rzetelna i kompleksowa. Firma Nat - Mat świadczy usługi z zakresu transportu autokarowego i wynajmu busów na konferencję, wesela, pogrzeby i tym podobne.
  8. Może jak to ma być niespodzianka to może jakiś zestaw diety pudełkowej ? hm ? Ja ostatnio dostałam taki prezent a to dla tego, że jestem na diecie bezglutenowej i cwiczę...spadło mi już troche kilo ale chce więcej. Narzekałam do męża, że te gotowanie dla siebie oddzielnie dla dzieci i męża oddzielnie już mnie męczy. Zdziwiłam się, jak rano pod drzwiami znalazłam torebki z jedzeniem. Dania z cateringu są bardzo smaczne i już odszedł mi jeden obowiązek.
  9. Znam firmę CDN z Wrocławia gdzie można kupić wszystko co z czekolada związane. Robiłam jakiś czas temu urodziny syna i miałam dwie fontanny z czekolady i potrzebowałam dużą ilość czekolady do tych właśnie urządzeń i tam były takie czekolady w dobrej cenie i smaczne a nie mlecznopodobne.
  10. U nas byl bardzo ciekawy kurs i bardzo fajnie go pamietam. Wiem co mowie bo kilka lat temu bylam na szkoleniu w innej firmie i była normalnie jedna wielka spiączka.
  11. Ciekawe skąd to się bierze....Moja znajoma ma męża który niby ciągle pracuję ale ja podejrzewam, że on ją z kimś zdradza. Kiedyś go widziałam jak w środku dnia jechał z jakąś kobitką z z miasta...a niby taki zapracowany i nie wychodzi z biura.
  12. Jasne, że tak... ja mam znajomego adwokata i jest dość specyficzny ale nie ma na niego mocnych i sprawy nie do rozwiązania.
  13. Moja koleżanka ma bardzo fajne stylowe mieszkanie i sama je urządzała. Ja mama mieszkanie w dość nowoczesnym stylu ale takie stylowe mieszkanka też są fajne.
  14. Dobre biuro to biuro z polecenia ja już raz przejechałam się finansowo na jednym takim biurze i mam za swoje.
  15. Ja tez nie a niestety do tego trzeba mieć też odpowiedni sprzęt i tym podobne.