Sendal

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Sendal

• Ranga
    Początkujący
  1. Sprzedam biznes - usługi ozonowaniaw cenę wchodzi:-know how-projekt logo, wizytówki, strona internetowa, projekt obklejenia samochodu i inne materiały-kilka domen markowych wraz z hostingiem - .pl oraz .com-najlepsza urządzenia na rynku - koronaozon - łącznie 6 urządzeń - 5x20g i 1x40g. 140g ozonu na godzinę, taka ilość sprzętu daje możliwość bardzo dokładnej dezynfekcji kilku tysięcy metrów jednocześnie. Urządzenia mają jeszcze ok 4 lat gwarancji-pomoc po sprzedażowa 1 miesiąc-cały osprzęt jak wiatraki, stelaże itdPowód sprzedaży:wyjazd na stałe za granicęcena 80 tys nettoDa się na tym fajnie zarobić 😉 www.ozonactiv.com
  2. Dzień dobry, poszukuje pasywnego inwestora. Kwotę jaką potrzebuje to 100 tys. Zwrot z inwestycje maksymalnie po 2 latach (najszybciej po roku) W kwocie znajduję się :-30 tys na półroczny agresywny marketing -23 tys na koszty stałe na pół roku (wynajem małej hali na pół roku i 10 tys na nieprzewidziane wydatki które nie muszą być wykorzystane oraz mały remont hali ok 1 tys - kupno dobrych lamp i odmalowanie)-reszta pieniędzy na sprzęt Jeśli chodzi o halę to znajduje się bardzo blisko centrum, ma wszystkie pozwolenia oraz w praktyce będzie bardzo tania bo mam zapewnione stałe zlecenia od właściciela tej hali. Tak więc koszt stałe są na bardzo niskim poziomie. Aktualnie prowadzę działalność i mam już zainwestowane 30 tys. Mam klientów ale chce wszystko zmaksymalizować i poszerzyć zakres usług. Miesięczny przychód będzie oscylować w granicach 15-25 tys. Jeśli chodzi o branże to usługi dla transportu/motoryzacji. Więcej informacji pod numerem telefonu 799 981 511 Biznesplan przedstawię na spotkaniu. Zapraszam do kontaktu.Miejsce prowadzenia działalności to Gliwice