0kili0

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O 0kili0

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie :) Poszukuję w chwili obecnej jakichś sprawdzonych metod ogrzania domu. Buduję się właśnie pod Gdynią i muszę wybrać jakąś technologię. Najprościej oczywiście wziąć instalację CO, ale raczej wolałbym tego uniknąć. Sporo ostatnio słyszałem o tym, że można dostać dofinansownie na różnego rodzaju nowe, ekologiczne technologie i tym sposobem dotarłem do gruntowych pomp ciepła, o których sporo w ostatnim czasie czytałem. Trafiłem na tę firmę z pomorza z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży https://gejzer.com/ Co o tym myślicie? Czy jest to Waszym zdaniem warte inwestycji? Ponoć jest możliwość tym ogrzania powierzchni do 300 metrów kwadratowych, więc byłoby to rozwiązanie niemal idealne :) Nie wspominając nawet o wspieraniu ekologii :)
  2. Moim zdaniem w Internecie z całą pewnością znajdą się porady w tym temacie. Wystarczy troszkę poszukać :)
  3. Ja niestety nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc.
  4. Myślę, że te porady są naprawdę bardzo przydatne ;) Dzięki wieli, przydadzą mi się z całą pewnością ;)
  5. 0kili0

Nizszy ZUS

Popytajcie znajomych w tej kwestii. Sądzę, że to może być naprawdę dość dobre i sensowne rozwiązanie :)