Pingdom

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Pingdom

 • Ranga
  Początkujący
 1. Jeśli lokalna telewizja istnieje, to tak. Najważniejszy jest ostateczny klient, czy ogląda telewizje? czy dostęp do telewizji lokalnej jest dostępny u większości potencjalnych klientów, czy jest ona popularna, musiałbyś zrobić badania rynku aby mieć jakiekolwiek pojęcie czy jest sens.
 2. Im więcej dróg obierzesz do klienta tym lepiej, nie można działać jednowątkowo. Trzeba rozwijać się na wielu rynkach reklamowych. Podstawą jest kreatywność.
 3. W dużych miastach ulotki mają mniejszy impakt niż w małych. Lepiej zainwestować w bilbordy, radio, tv. W małych miastach natomiast ulotki wciąż są dobrą formą reklamowania się.
 4. To bardzo dobry pomysł, ale wymaga on więcej czasu na rozwój niż zwykły sklep stacjonarny. Stworzenie indywidualnego projektu wymaga czasu, opisanie wszystkich przedmiotów to kolejne wyzwanie, dopasowanie tekstów do pozycjonowania. Warto założyć bloga i czynnie w nim uczestniczyć. Do tego wszystkie sieci społecznościowe musisz prowadzić, a tam w szczególności być zawsze na bierząco. To praca 24/h. Ale bez pracy niema kołaczy.
 5. Pozycjonowaniem, reklamą we wszystkich mediach + profile społecznościowe. Poza tym baczne kontrolowanie konkurencji. Wszystko zależy jaka to branża ale mechanizmy są podobne. Musisz wyprzedzać wszystkich albo utrzymywać dobry poziom widoczności w internecie. Ale najpierw wychodzi się od siebie, optymalizacji strony, sklepu, aby pozycjonował się lepiej.