poi_brand

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O poi_brand

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. A mógłbyś mi dokładniej napisać o co chodzi z tą działalnością nierejestrowaną ? Bo na początku w sklepie będę miał 3-4 modele ubrań i żeby przekroczyć te 1050 zł to będę musiał sprzedać 7-8 sztuk. Może to nie dużo, ale już jakaś orientacja będzie czy jest wgl sens coś takiego tworzyć. W jaki sposób po zakupie będę mógł tym ludziom wystawić jakiś rachunek/fakturę ?
  2. Dzięki za odpowiedź. Bardziej chodziło mi o jakieś aspekty prawne, ale tak jak doczytałem to chyba nie ma żadnych kruczków. @Dorota.Ostaszewska tak jest trudno, bo już od 2 tygodni śpię po 3-4h, ale da się samemu wszystko załatwić :D
  3. Witam, jakiś czas temu wpadłem na pomysł szycia ubrań. Mam już pierwsze sztuki i chce założyć z tym sklep internetowy. Jednak wcześniej muszę zarejestrować firmę. Firmy nigdy wcześniej nie miałem i nie mam pojęcia jak to się robi. Czy można założyć ją przez internet ? Z jakimi kosztami muszę się liczyć w pierwszym miesiącu ? Jaki rodzaj firmy mogę założyć, jeżeli na razie sam w niej będę pracował ? Czy nie jest problemem to, że sam robię swój produkt i kupię tylko materiał ? Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)