JustynaShop

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O JustynaShop

• Ranga
    Początkujący
  1. Z tą logistyką faktycznie masz rację. Dzięki za naprowadzenie. Jeżeli chodzi o sprzedaż wina to mąż się tym zajmuje już od strony urzędowej. Kto by pomyślał że najtrudniejsze w otworzeniu biznesu internetowego największym płotem nie będzie sama technologia dla laika takiego jak ja. Jakkolwiek sprawa nie wygląda myślę że sposób wysyłki dam radę ogarnąć w ciągu tygodnia. Na innym forum czytałam że stworzenie sklepu internetowego trwa sporo czasu i warto ogarniać nietechnologiczne sprawy równolegle do procesu tworzenia sklepu internetowego. Jak to wygląda i ile kosztuje? Jak wygląda proces zamówienia?
  2. Przeglądam sobie Wasze forum i podoba mi się jak niektórym odpowiadacie. Być może i mi pomożecie. Mam małe gospodarstwo rolne. Jednym z głównych filarów istniejącego już biznesu jest miód :) ...tak prowadzę swoją pasiekę. Jest nas tu niestety dużo i chciałam rozszerzyć działalność o sieć internetową. Chciałabym sprzedawać miód na całą Polskę i oczywiście rozbudować rodzinny interes. Oprócz samego miodu chciałam wprowadzić własne wyroby mięsne, nabiał, dżemy oraz wina domowej roboty. Co myślicie o takim biznesie? Jak zacząć i czy w ogóle mam szansę?