maciek608

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O maciek608

• Ranga
    Początkujący
  1. Lokalnie już udało mi się tak "pracować" bez jeszcze założenia firmy. Nie wiem do końca czy byłoby to na pewno opłacalne i czy mogłoby połączyć się ze studiami dziennymi. Klientów będę na pewno szukał sam, tablice ogłoszeniowe w wioskach, ulotki, facebook itp. Tak kupując na FV. Dziękuję za odpowiedzi :D
  2. Witam, wpadłem na pomysł by zacząć prowadzić serwis komputerów, laptopów czy innych peryferii z możliwością dojazdu do klienta. Wiem ,że w mojej okolicy nie ma podobnej działalności (głównie obszary wiejskie i mniejszych miejscowości), a następne duże miasto jest oddalone o 35km.Jestem młody, mam 20 lat i wybieram się na studia jednak chciałbym spróbować popracować w zawodzie na swoim. Byłaby to moja pierwsza działalność i przysługiwałby mi mału ZUS. Reklamą, stroną www czy SEO zajmę się sam.I tutaj rodzą się pytania:1. Czy to ma szansę wypalić?2. Jaką dokumentację musiałbym wypełnić pobierając opłatę od osoby fizycznej ? Fakturę tak ?3. Jakie biuro rachunkowe polecacie ?4. W jaki sposób mógłbym sobie "wrzucić" coś do VAT?