primodial

Użytkownik
  • Zawartość

20
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O primodial

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

1. Rzeczywiście strona bardzo pomocna! by wycenić trzeba dokładnie wiedzieć co chcesz sprzedać... tak to możemy sobie wrócić i strzelać.
  2. IT rozwija się od lat. Świetne perspektywy widzę dla branży związanej ze sportem i zdrowiem. Polacy się bogacą i zwracają coraz większą uwagę na rekreacje i aktywny tryb życia.
  3. Dla każdego biznesu będzie lepsza inna forma reklamy. Przykładowo parę lat temu w firmie której pracowałem wykupiono reklamę na telebimach i pomimo ogromnego zasięgu nie przełożyło się to w żaden sposób na nowych klientów. Innej reklamy wymaga firma produkcyjna a innej pizzeria dowodząca jedzenie na telefon.
  4. 1. Ma. Najlepiej gdybyś sam poszukał klientów na początek. Kontakty wśród lokalnych firm wskazane. Muszą się o tobie dowiedzieć.2. Jeśli jesteś VATowcem to FV.3. Najlepiej takie do którego masz blisko i ma dobre opinie wśród znajomych/w internecie.4. Kupując na FV?
  5. Zgadzam się z autorem tematu. Strona mambiznes jest po prostu super.
  6. primodial

RODO

Jak grzyby po deszczu pojawia się coraz więcej firm oferujących dostosowanie firmy/stron/usługi do wymagań RODO. Dobry pomysł na biznes?
  7. W każdej firmie w jakiej miałem okazję pracować nikt nie zajmował się imprezami dla pracowników :(
  8. Osobiście interesuje się tylko i wyłącznie ulotkami z jedzeniem. Inne od razu wyrzucam do kosza i biorę do ręki tylko ze względu na pracę ulotkarzy.
  9. Portale ogłoszeniowe będą skuteczne tylko dla wybranej i raczej niewielkiej grupy firm. Hydraulika, budowlańca do remontu może bym tam szukał ale księgowego i informatyka na pewno nie. W przypadku sklepów linki sponsorowane, marketing treści i pozycjonowanie strony internetowej sprawdzi się najlepiej.
  10. W przypadku lokalnego biznesu w zdecydowanej większości przypadków gra nie warta świeczki. Dobry spot będzie bardzo drogi. Tani będzie kiepski i może zadziałać odwrotnie do naszych zamierzeń.
  11. Tak jak kolega ernet polecam duże towarzystwa ubezpieczeniowe. Tutaj liczy się staż na rynku i zaufanie. Choć nie odszukujmy się jeśli firma znajdzie powód by nie wypłacić odszkodowania to tak zrobi. Niestety to biznes.
  12. Kilka lat temu siedziałem wakacje na jachcie. Było super i bardzo polecam.
  13. Z zagranicznych Wiggle. z Polskich Cyklomania. Tak wiem rowerowe, ale kocham kolarstwo.
  14. Najlepszym prezentem dla każdej kobiety będzie odciążenie jej w obowiązkowych i standardowy bukiet kwiatów :)
  15. Super! Życzę powodzenia w rozwianiu biznesu rowerowego :) A podcastów chętnie posłucham.