Wojtas

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Wojtas

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Uważam, że najbardziej skuteczna jest reklama internetowa. Sam miałem okazję z takiej korzystać i rezultaty są naprawdę zadowalające. Mogę polecić Ci kiwwwi.pl, robią naprawdę dobrą robotę, reklama jest po prostu skuteczna.
  2. A słyszeliście o DG BUD? Ja zamawiałem od nich m.in. zasyp do gruzu https://www.dgbud.pl/pl/elementy-zestawow/162-lej-zsypowy-geda.html?s=0620 i firma jest godna polecenia. Kontakt ze sprzedającym bardzo dobry, produkty wykonane solidnie. Polecam sprawdzić.
  3. Ja polecam firmę interhome jeśli macie do regeneracji turbo sprężarkę. Super obsługa szybka regeneracja i auto jak nowe. Dodam że to Ciechanów.
  4. A może na początku działalności przyda się pożyczka? Bardzo dobrą ofertę ma firma Provema. Potrzebne pieniądze dostaje się w ekspresowym tempie, warunki mają świetne, umowa jasna. Wszystko można załatwić szybko i bezpiecznie. Polecam zajrzeć na ich stronę i poczytać więcej, bo tam na pewno znajdziecie więcej potrzebnych informacji, więc myślę, że warto.
  5. A kiedy brakuje wam potrzebnej kwoty na podróż to firma Provema pożycza do 1500 złotych i pieniądze można dostać na konto bardzo szybko. Szybko wypełnia się też wniosek. Wiele osób skorzystało już z ich oferty i bardzo chwalą tą firmę. Więcej informacji na pewno znajdziecie na ich stronie.
  6. Warto sobie czasem zrobić wakacje. A gdy nie ma na to pieniędzy to polecam skorzystać z pożyczki firmy Provema https://provemacredit.pl/?7483f2. Mają bardzo atrakcyjną ofertę, można pożyczyć do 1500 złotych. Umowa jest jasna, bez ukrytych kosztów. Wszystko dokładnie napisane jest na ich stronie internetowej. Łatwo z nimi o kontakt. Polecam zapoznać się z ich ofertą.
  7. Kup mężowi Kava Kava fajny i oryginalny prezent. Ja dostałem od żony fajnie się rozluźniliśmy i miło spędziliśmy wieczór. Kiedyś próbowaliśmy tego na wyjeździe lecz w Polsce było niedostępne teraz już można bez problemu kupić. Dużo info. i dobry legalny sklep z certyfikowana kava macie tu www.kavasklep.com
  8. Widzę, że interesujecie się również takim tematem. Teraz byłem na wycieczce w Barcelonie kupiłem sobie również u nich ciekawy przewodnik, takie książki również mają w sprzedaży.
  9. Ponieważ całe życie trzeba się uczyć i doszkalać szukałem w ostatnim czasie dobrych wydań książek z dziedziny rachunkowości i prawa pracy jeśli szukacie podobnych tematów to warto zajrzeć do tej księgarni bo mają naprawdę dobre publikacje.
  10. Widzę ,że spore zamieszanie wokół parkingów faktycznie ciężko z miejscami zwłaszcza w wakacje a ceny trochę wygórowane. Jednak jak koledzy wcześniej piszą warto znaleźć dobry parking żeby się nie rozczarować. Zajrzę do oferty tego który polecacie.