Bekus

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Bekus

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam, planowanie wakacji łączy się również z planowaniem wydatków, dla tego jak mamy chwilowo jej brak to można skorzystać z pożyczki tak na szybko, sprawdzona firma z jaką miałem do czynienia to Provema, działa naprawdę na jasnych warunkach, a pieniążki są na koncie w 20 min.
  2. Szukam jakiegoś sklepu gdzie tanio mogę wyposażyć biuro. Nie mam za dużo środków i czasu na bieganie po sklepach więc może macie jakieś namiary.
  3. Byłem teraz na ich stronie i jest kilka pozycji które by mnie interesowało. Myślę,że warto było by się zaopatrzyć w kilka nowych książek. Ceny mają bardzo przystępne jak na taką tematykę bo zazwyczaj takie książki są drogie.
  4. Kiedyś kupowałem tam jakieś książki dla syna i w sumie zapomniałem o tej księgarni ale na pewno przyda mi się ta informacja.
  5. Wypowiem się na temat parkingów na lotniskach. Trzeba pamiętać że w czasie wakacji jest mimo wszystko duży problem ze znalezieniem miejsca na dobrym i bezpiecznym parkingu więc warto pomyśleć wcześniej i zrobić sobie rezerwację. Ja tak robię właśnie na Park&Fly to dobry i sprawdzony parking.
  6. Wszystko super to napisz proszę jaka to firma, czy też w swym pakiecie oferuje zabiegi na twarz bo powiem, że też tym jestem zainteresowany
  7. Witam, mój salon cieszy się bardzo dobrą opinią na brak klientów nie mogę też narzekać, ale chcę ich czymś zaskoczyć, ostatnie wizyty PH nie zrobiły na mnie jakiegoś większego wrażenia, ja poszukuję przede wszystkim kosmetyków, które oparte są na składnikach najwyższej jakości, produkowanych jak mówią zgodnie z naturą. Czy możecie mi coś polecić, dla mnie liczą się efekty aby klient był zadowolony.