fiedler1

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O fiedler1

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Witam, nie wiem czy to dobre miejsce na to żeby szukać kogoś do interesów ale warto spróbować... Mianowicie szukam kogoś kto ma dojścia do mrożni lub sam posiada najlepiej na terenie WLKP ponieważ pochodzę z Poznania. Produkt składa się z paru składników ale najważniejszym z nich jest owoc. Mianowicie ma to być ZDROWA alternatywa dla powszechnie dostępnych lodów na patyku, w których jest peeeełno cukru. Produkt nie jest sprzedawany w Polsce i jest łatwy w produkcji , nie potrzebuje składników takich jak mleko , jajko co ułatwia produkcje 🙂 Kapitał mile widziany. Docelowo można starać się o dotacje i wybudować halę do produkcji. Kluczowe dla produkcji to posiadanie MROŻNI. Zapraszam do kontaktu.
  2. Witam, rozumiem , ze Ty masz pomysł na apkę ale nie jestes programista tak ?
  3. Witam, poszukuje osoby, która chciałaby zainwestować w produkcje aplikacji randkowej dla biznesmenów ... Proponuje udziały 50/50% Oraz osoby, które potrafią coś takiego zrobić i będą chciały poświecić się temu projektowi również za udziały. Pozdrawiam!
  4. Witam, szukam wspólnika najlepiej młodego pełnego zapału programisty, informatyka, osoby, która umie robić strony www. , portale , aplikacje . Może to być student , który właśnie w czym podobnym siedzi na uczelni. Mam parę interesujących pomysłów na 3/4 portale, Aplikacje, których nie ma w PL a będą miały powodzenie :) Współpraca polegałaby na tym, że ja daje pomysł druga osoba, wykonanie. Ja załatwiam inne ewentualne problemy, które przyśpieszą powstanie projektu i nie będa zawracały głowy osobie, która będzie przy nim siedziała. Koszty potrzebne do powstania brałbym na siebie w ilości 3/4 . Preferowane osoby z Poznania lub WLKP. chodzi o bliskość ale szukam konkretnych osób dlatego odległość nie ma znaczenia a cel :) Pozdrawiam!
  5. Witam wszystkich odwiedzających ta stronę :) mam pomysł na parę biznesów mam nadzieję , że tutaj dowiem się czegoś co pomoże w ich szybszej realizacji, a może znajdę tu wspólników ? kto wie ;) Pozdrawiam!