semtak

Użytkownik
  • Zawartość

66
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O semtak

• Ranga
    Zaawansowany

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

726 wyświetleń profilu
  1. Ktoś coś? chętny do spotkania pogadania i wymianie doświadczenie w prowadzaniu DG? z okolic Rzeszowa i chętny na spotkanie w Rzeszowie w jakimś barze lub u mnie w biurze w Leżajsku?
  2. Ja nie jestem na ryczałcie maiłem kontrolę w 2016 z 2013 roku lecą fakturę po fakturze: - "a to po co, do czego Pan to używał, w jakim celu ten zakup itd do moich ulubionych należy : Zaraz Pana złapiemy (przewracając kolejną fakturę) Ogólnie doradzam iść na takie spotkanie z księgową lub radcą prawny biegłym w prawie podatkowym. Samemu możesz się wkopać.
  3. Jeżeli planujesz założenie tylko strony internetowej to będzie ona fajnie wyglądała na wizytówkach, klient będzie mógł Cię sprawdzić itd.. ale jeżeli chcesz mieć z niej potępianego klienta to musisz ją reklamować. Chyba że jesteś w niszy lub bardzo małej miejscowości bez konkurencji... Natomiast jeżeli prowadzisz np. sklep z meblami i chcesz sprzedawać w internecie i zadzwonisz do firmy która będzie robiła dla Ciebie sklep i ona powie że on będzie sprzedawał w ciągu 1-4 miesiąca bez niczego to możesz być pewny ze to ściema :)
  4. 2. Jeżeli masz firmę do do każdej sprzedanej rzeczy musisz dać paragon lub fakturę do tego będzie Ci potrzebna kasa fiskalna lub oprogramowanie. 3. Od razu spółka lub niech tylko jeden na start założy i zobaczycie co wyjdzie. Szkoda płacić 2xZUSY itd
  5. Jak dla mnie trochę za pstrokato - trochę źle się czyta...
  6. Mailing spoko ale musisz pamiętać żeby: 1. Mieć legalna bazę 2. Przesyłać interesujące i dopasowane treści lub produkty 3. Robić to systematycznie żeby klienci nie zapomnieli o Tobie i później będą mieć pretensje że się na taką listę nie zapisywali.
  7. Widzę po nazwie bloga że nie tylko ja mam takich klientów którzy przeciągają temat a później zlecenie trzeba zrobić na wczoraj :)
  8. Richard Branson powiedział że jeżeli na rynku są dwie duże firmy to znajdzie się miejsce na trzecią :)
  9. Jakiś link do tej wyszukiwarki?
  10. semtak

Reklama

Na targach jak najbardziej jest to raczej standard :)
  11. Jest to bardzo ogólny temat nie napisałeś praktycznie nic dzięki czemu moglibyśmy Ci podpowiedzieć jakie rozwiązanie dla Ciebie jest dobre ponieważ każdy klient może mieć inne potrzeby. Teraz jest tak wiele systemów SaaS oraz open sourcowych że jest z czego wybrać ale trzeba wiedzieć więcej żeby doradzić dobrze. Bo stawianie magento czy prestashopa na 10 produktów na serwerze dedykowanym to może być przesada :)
  12. Najlepszy internet to taki po kablu mała awaryjność aczkolwiek w dwóch biurach oraz w domu mam internet radiowy z dwóch różnych firm - nie było innego rozwiązania ale jak się trafi drobna awaria 1-2 na miesiąc to max więc też ciekawe rozwiązanie. Ważne jest tylko żeby to była dobra i sprawdzona firma z zasięgiem w Twojej okolicy.