Roman88

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Roman88

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Moja szwagierka ostatnio też się zastanawia nad kupnem. Doradzałem jej Wilanów, ale ona upiera się nad Ochotą, bo wypatrzyła tam fajną inwestycję Willa Ochota. No nie wiem, może i ma rację. W zasadzie jak oglądałem rzuty mieszkań to faktycznie. Ustawnie i dobra cena za metr. A blisko centrum rzadko się to zdarza.
  2. Hale to m ożna wynająć bez problemu, więc sam nie wiem, jeśli jej potrzebujesz to lepieej by było wynająć, mogę Ci polecić zaufaną firmę Max hale, u mnie kontak z nimi zawsze bezproblemowo, a z warunków umowy się wywiązywali, także duży plus dla nich
  3. Potrzebowałem dużo fachowej wiedz, gdy zaczynałem rozkręcać swój biznes. Miałem wiele pytań, na które nie było tak łatwo znaleźć odpowiedzi. Skontaktowałem się z doradcami firmy Aridotacje i okazało się to dobrym krokiem na przód. Z biegiem czas wszystko jest dla mnie co raz prostsze, ale dobrze było się z nimi skontaktować na początku mojej działalności.
  4. W kwestii zorganizowania PROFESJONALNEGO szkolenia polecam zgłosić się do Polskiego HR. Zarówno moi pracownicy jak i ja jesteśmy zadowoleni. Wszystko jest zorganizowane w sposób wartościowy i podnosi poziom firmy.
  5. Swego czasu przeczytałam wiele artykułów na temat optymalizacji zatrudnienia w firmie. Już wtedy zdawałam sobie sprawę, że muszę+ coś w tym kierunku zrobić. W moim przyupadku wręcz zbawienna okazała się współpraca z Polskim HR, natknęłam się na nich przypadkiem w komentarzach na jednym z blogów. Korzystanie z ich usług umożliwiło mi uzyskanie tzw. odpisu na PFRON, dzięki któremu obniżyłam znacznie uciążliwe składki.
  6. Korzystałem jakiś czas temu z takiego rozwiązania i wrócę do niego na pewno w razie potrzeby. Wg mnie optymalne rozwiązanie dla przedsiębiorstw sezonowych. Polecam firmę z którą współpracowałem, nazywaja się Polski Hr i przyznam że znaja się na rzeczy...
  7. ja jestem w trakcie brania takiej pożyczki, bardzo fajna opcja ale trzeba się uzbroić w cierpliwość bo dużo formalności. Jakby ktoś sie zastanawiał to mogę polecić agebncje, z której osobiście korzystam. Nazywają się Aridotacje i dużo mi pomogli, baz nich chyba bym sobie z tym nie poradził.
  8. Polecam z czystą odpowiedzialnością firmę Inter Centrum. najlepszy partner w biznesie.
  9. Polecam Inter Centrum, współpracowałem z wieloma tego typu firmami i oni są najkompetentniejsi. Dotrzymują terminów i utrzymują stały kontakt. Wszystko zgodnie z planem.