Pasacik1422

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Pasacik1422

• Ranga
    Początkujący
  1. Również mogę ten sklep polecić :). Przy otwieraniu restauracji ważne jest to by mieć klientów i rozgłos. Agencja interaktywna może Cię wypromować i przyciągnąć większą ilość klientów. Mój znajomy korzysta z usług firmy solv. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą, bowiem to nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać.
  2. Biura rachunkowe to dobra sprawa, bo pozwalają Cię odciążyć od księgowości. Mój znajomy korzysta z uług firmy tax experts. Oferują oni doradztwo podatkowe i biznesowe, a także tanią księgowość dla małych firm. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą, bowiem to nic nie kosztuje, a może właśnie tego szukasz.
  3. Znam jedno biuro rachunkowe. Jest to taxeg - oferuje tanią księgowość, pomagając w podatkach czy reprezentowaniu kilentów przed urzędami i Zakładami Ubezpieczeń Społecznych. Myślę, że pomogłem.
  4. Jeśli nie śpieszy Ci się czekanie za pieniędzmi to możesz wystawić coś, co masz na sprzedaż w internecie. Lecz jeśli potrzebujesz gotówki na już, to w takim wypadku pozostaje lombard. Lepszy rydz niż nic.
  5. Jeśli stać kogoś na to, by sobie pozwolić na wizyty prywatne to jak najbardziej. Lekarz inaczej podchodzi do sprawy, gdy wie, że wpłynie niebawem zastrzyk gotówki.
  6. Witam wszystkich bardzo serdecznie.