Zero21

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Zero21

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam. Planuję otworzyć własną działalność gospodarczą a dokładnie ładnie sklep internetowy. Mam pytanie o model współpracy dropshipping. Czy warto zajmować się tym tematem? Dużo o tym czytałem... Im więcej tym większa niepewność. Czy jest ktoś na forum, kto się tym zajmuję i jest w stanie podzielić się swoimi doswiadczeniami? Prawdopodobnie będę sie starał o dotację na ten cel. Rozumiem, że potrzebuję sklep ibtu nasuwa się pytanie czy lepiej zapłacić za stworzenie sklepu pod klucz czy korzystać np. z platformy sky-shop?Wiem, że będę musiał przedstawić biznes plan i nie do końca wiem co w nim ująć. Wiem że temat już był wałkowany na nie jednym forum ale pytam bo poszukuję odpowiedzi. Z góry dziękuję. ?
  2. Witam. Planuję otworzyć własną działalność gospodarczą a dokładnie ładnie sklep internetowy. Mam pytanie o model współpracy dropshipping. Czy warto zajmować się tym tematem? Dużo o tym czytałem... Im więcej tym większa niepewność. Czy jest ktoś na forum, kto się tym zajmuję i jest w stanie podzielić się swoimi doswiadczeniami? Prawdopodobnie będę sie starał o dotację na ten cel. Rozumiem, że potrzebuję sklep ibtu nasuwa się pytanie czy lepiej zapłacić za stworzenie sklepu pod klucz czy korzystać np. z platformy sky-shop?Wiem, że będę musiał przedstawić biznes plan i nie do końca wiem co w nim ująć. Wiem że temat już był wałkowany na nie jednym forum ale pytam bo poszukuję odpowiedzi. Z góry dziękuję. ?