marcin009

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O marcin009

• Ranga
    Początkujący
  1. Cześć Panowie! Przepraszam, że się wtrącę do dyskusji ale chyba znam rozwiązanie Twojego problemu Gandalf, bo jest sobie w internecie taki program co się nazywa fotolisterl i tutaj mój drogi wykupujesz sobie abonament, albo i nie wykupujesz, w zależności od potrzeby wolnego miejsca na serwerze. I teraz dodatkowa atrakcja, bo ja z usług tegoż programu korzystam już kilka lat i jestem zadowolony, co więcej autorzy są sprawdzeni w 100% :) więc nikt Ci się nie zniknie ani w Bieszczady, ani nigdzie indziej :)
  2. Powiem Ci tak, że poświęciłem wczoraj sporą część wieczoru żeby przejrzeć to co mi podpowiadasz, i jest to całkiem sensowne rozwiązanie, pakiety są jasne, program sam w sobie wydaje mi się być bardzo intuicyjnym. Pozwiedzałem sobie demo i wg mnie ma to mega sens. Ale jak to się stało, że ja nigdzie w sieci na to wcześniej nie wpadłem, przecież nie funkcjonuje to od wczoraj? Serio wygląda to mega profesjonalnie. A powiedz mi jaka jest awaryjność takiego programu? Bo rozumiem, że mam do niego dostęp w zasadzie z każdego komputera z którego mi się podoba?
  3. A miałeś do czynienia z czymś takim co sprawdziłoby sie w wersji podstawowej do obsługi sklepu który ma w zasadzie na chwilę obecną w magazynie około 450 różnych produktów? Oczywiście za chwilę będzie tego więcej, ale jeżeli program będzie spelniał moje oczekiwania i realnie ułatwi i uporządkuje mi pracę to jestem za niego gotowy bardzo dużo zapłacić. Aczkolwiek podejrzewam, że musiałbym korzystać z kilku powiązanych ze sobą programów/urządzeń, bo raczej wszystkiego w jednym to ja nie znajdę za chiny,a nawet za chiny ludowe ;)
  4. Orientuje się może ktoś, czy jest dostępne gdzieś oprogramowanie do sklepu internetowego z pełnym pakietem obsługi? Od segregacji produktów, przez tworzenie bazy korespondencji z klientem, pełną obsługą magazynu, itd? No taka totalna full opcja, niechby program moich marzeń ogarniał za mnie cały ten bałagan. Namiętnie szukam od dłuższego czasu, ale to co jest w ofercie różniastych firm po pierwsze nie ma moje ogarnianie rozumowe a po drugie wiem, ze wymagam, ale trochę oszaleli z kosztami takich bajerów.
  5. No ale koszt strony www to znowu nie jest jakiś majątek którego nie można wyłożyć, no nie wiem taka prosta strona wizytówka + serwer + domena to nie więcej niż 1000 zł netto, z tego co sam kojarzę jak zaczynałem pracę i tworzyłem własną stronę www. To nie było jakoś dawno, maksymalnie rok temu strona zaczęła działać, optymalizacje czy lekkie poprawki, bo wiadomo strona, nawet najprostsza musi przejść przez testy, ale to nie są wielkie koszty. Poza tym wsadzasz to w koszt uzyskania przychodu. Kurde, to tak samo jakbyś szedł na spotkanie biznesowe bez wizytówki i pisał ludziom na kartce swój numer telefonu, niby wizytówka taka przestarzała fora, a jak profesjonalnie wygląda w oczach klienta, to samo się tyczy strony internetowej. Nie dość, że dzisiaj jezeli nie ma cię w sieci to nie istniejesz, to jeszcze sam fanpage na fb moim zdaniem nie wystarczy, bo nadal ludzie jak czegoś szukają to korzystają z google i strona też powiedziałbym - zabezpiecza, w pewnym stopniu twoją wiarygodność. Współpracuję od początku z jedną firmą, która namówiła mnie szczerze powiem na założenie strony i zupełnie tego nie żałuję, działania seo też nie są jakieś skandalicznie drogie i ze strony w zasadzie wpada mi najwięcej klientów w tej chwili.