Dingrell

Użytkownik
  • Zawartość

15
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Dingrell

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Dzięki za polecenie, przy najbliżej okazji wpadnę i coś zjem.
  2. Mimo doby internetu wizytówka to wciąż dobra rzecz.
  3. Taki warsztat musi uważać przy wymianie żarówki po czasie pracy. Na pewno, musi wyglądać profesjonalnie i dawać poczucie pewności, przy czym musi mieć konkurencyjną cene.
  4. Warto poszukać na różnych portalach ogłoszeniowych, tam jest tego masa.
  5. Ja osobiście wiele ulotek wyrzucam, ale niektóre chętnie przyjmuję. Nie koniecznie wszystko mnie interesuje, na pewno musi być niespotykana.
  6. Dingrell

wizytówka

Warto zrobić coś niespotykanego, z dawką poczucia humoru to zawsze sprawia później dobre wrażenie.
  7. Na pewno nie próbuj tych najbardziej reklamowanych i najpopularniejszych, są tak naprawdę najmniej opłacalne, jest masa lepszych za niższą cenę.
  8. Musisz mieć naprawdę ciekawy pomysł na to żeby się wybić i przebić. W innym wypadku nie ma co próbować.
  9. Taśma dużo lepsza bo nie zostawia dziur w ścianie
  10. Myślę, że dobry prawnik to ważna sprawa.
  11. Wszelkie takie kursy są głównie dla papierka niestety :/
  12. Wchodzę dzisiaj na forum i jestem w szoku. Niektóre działy całe zaspamione jakimś botem. Teraz pytanie gdzie jest administracja?
  13. Witam wszystkich forumowiczów. Jestem tutaj nowym użytkownikiem. Mam na imię Arnold i niedawno założyłem własną firmę transportową.