Andrew_wojownik

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Andrew_wojownik

 • Ranga
  Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

992 wyświetleń profilu
 1. Polecam zapoznać się z ofertą firmy awHost, która sprzedaje serwery VPS. Na takim serwerze postawisz sobie dowolną stronkę, możesz tez wybrać z już zainstalowanym panelem system.
 2. Na pewno nie wszystkim dobrze się notuje w telefonie, takie notatniki czy inne tego typu projekty mogłyby mieć jakieś wzięcie o ile cena byłaby sensowna.
 3. Proponuję iść do pracy i z tego finansować powstawanie projektu, dodatkowo jak będziesz miał stała prace to łatwiej będzie dostać kredyt.
 4. Spółka, ale weź pod uwagę, że księgowość może być sporym kosztem. Może zmieścicie się w formie nierejestrowanej działalności jak są to kwoty poniżej ~1k zł/mc (i jeszcze do rozbicia na dwoje)?
 5. Na pewno wdrożenie RODO pomogło uporządkować dane klientów, jednak sporo firm sobie z tego nic nie robi.
 6. Podobno google sam odfiltrowuje linki złej jakości, do tego możesz sam się ich zrzec przez google search console. Gorzej jak Twoja strona jest niskiej jakości, wtedy możesz dostać bana od google.
 7. Widzę, że start już był jakiś czas temu, a strona straszy " Posiadamy 0 ogłoszeń w naszym serwisie. "...
 8. Jak będziesz w stanie walczyć z dużymi firmami... Koszta będą często nieporównywalnie większe, więc rynek zweryfikuje pewnie szybko ceny.
 9. Od wprowadzenia RODO mailingi nie są już tak dobrą opcją. Poza tym większość trafia do spamu, sporo lepiej tworzyć samemu listy mailingowe nakierowane na konkretne rzeczy, wtedy klienci sami się zapisują i konwersja jest wysoka.
 10. Sporo firm oferuje swoim pracownikom tanie lekcje z native speakerem w godzinach pracy, może warto się zapytać pracodawcy czy nie zorganizowałby coś takiego dla kilku osób?
 11. Patrząc na ceny takich biurek, to sporo bardziej opłaca się kupić porządne biurko do biura, niż gamingowe za 2x tyle. Zwłaszcza jak młodsi gracze ledwo mają na sprzęt i gry to na pewno kupią biurko za 2tys ;)
 12. Cóż, nie pochwalam czegoś takiego... Skoro dostarczasz jakąś wartość to powinieneś pobierać za to wynagrodzenie, nawet mega słabe stronki ludzie po 200-300zł sprzedają. A jak za darmo będziesz robił, to ludzie nie będą szanowali Twojego czasu.
 13. W większości miast przysługuje jeden darmowy wór i wywóz rocznie, tylko nie wiem gdzie o takie rzeczy się pytać, pewnie na stronie MPK z danego miasta?
 14. Skończy się to pewnie jak z OFE, jak dla mnie nie ma to najmniejszego sensu.
 15. Na pewno miło dostać coś brandowanego firmowym papierem, lub wysyłać takie rzeczy do klientów.